reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
:D

Teddy, a bylas kiedys sama z Prezesem kupic cos nieporęcznego dla niego i w mało poręcznym sklepie? ;) Bo ja raz wózek kupowałam i pamiętam, ze 1: nie miałam jak spokojnie obejrzec 2: sprzedawcy mi go taszczyli do bagaznika, bo nier mia;am wolnej reki. W tych sklepach dziecinnych to jakos nie biora pod uwagę, ze jeden rodzic z dzieckiem tez musi cos kupic i wózkiem przejechac. Dlatego tak stękam i mi się nie chce. POoza tym przyznano mi mały budzet, a z małym buidzetem nie lubię zakupów robic :laugh:
 
magdusiek pisze:
Syla - muszę kupic Natalce łóżeczko turystyczne i body z długim rękawem. Wczoraj byłam w jednym sklepie z dziecięcymi rxzeczami, ale wszystkie łóżeczka wykupione.

Kamil tez idzie do pracy w poniedziałek.

Magdusiek, mam do Ciebie wielką prośbę. Jak zobaczysz jakieś fajne body z długim rękawem to kup mi też pliiiiisssss. Ja szukałam ale nic nie znalazłam. Mam jedno body i juz krucho się robi.
 
Syla - nie ma sprawy, jak znajdę to kupię.

Zła jestem, bo wiem jak to sie skończy, przewalę ten mały budżet i tyle. A zanim dostanę jakies pieniądze na konto to będę leżeć i kwiczeć. A w międyzczasie na kawę jeszcze skoczę w ramach poprawy nastroju.
 
dzięki, Magdusiek.

mały budżet to ile? :)

Ja za łóżeczko zapłaciłam 340 ale nie miałam już czasu szukać bo kupiłam chyba dzień przed wyjazdem na urlop a musiałam zabrac łóżeczko. Nie wazne, że się później okazało, że było tam i łóżeczko i kojec tylko właścicielka się nie wychyliła z tym :laugh:.
Teraz za to jest czasami jak znalazł. :laugh:
Do teściów jeździ z Igą, faktycznie przydatny sprzęt.
Ma dziurę z boku rozpinaną, tak więc jak większe dziecko to moze samo wchodzić i wychodzić, worek przypinany na rzep.
 
Bry dziewczyny :)

Chciałam iść z małą na zakupo-spacer ( widzę że dzisiaj to chyba taki dzień przed długim weekendem ;) ) Ale ktoś mi dziecko podmienił... od 8 dopiero teraz zasypia ::) Czyżby jej się drzemki zmniejszały?? Jak u Was śpią dzieci w dzień, tzn ile razy?

No kawę też dopiero piję - Teddy, Magdusiek zapraszam :laugh:

Syla cieszę się że jesteś, bo już się martwiłam że przeze mnie Cię nie ma ;) :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry