reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Czy ja napisałam wcześniej że nie może zasnąc?? Moje dziecko nie może zasnąć ::) No naprawdę coś jest nie tak.. mam nadzieję, że chora nie będzie ::)

Gosia u nas do tej pory były 2 długie drzemki albo trzy krutkie - po godzinie.. ale pierwsza obowiązkowo najpóźniej o 11.. nawet jeśli Kama wstała po 9.
 
reklama
Wróciłam :)

Teddy - sprawdza się? To się bardzo cieszę. A kawą nie pogardzę :)
Syla - nie było wcale body z długim rękawem, pewnie dopiero dojadą. Idę do zakupów, nie będe bałaganiła :)
 
tak sie sprawdza, ze wyzeram dziecku zarcie... ;)

fantastyczna rzecz... teraz musze dla nas cos pogotowac na tym... :)
 
no to zaczyna sie u nas okres wymuszania wszystkiego rykiem... i chyba jak sie zaczal, tak sie skonczy, bo ja jestem kompletnie nieczula na takie cos... zaden szantaz emocjonalny nie dziala na wstretna mac... ;)
 
Witam po wakacjach!!
Znaczy wakacje się nie skonczyły, ale nasze wyjazdy juz zakonczone!
Teraz tylko oczekiwanie na rozpoczęcie roku!

No i odezwe sie później, bo małż przyszedł i coś po garach wzgląda!
 
Trzymajcie sie dziewczyny! Ja bede przez cztery dni sie wylegiwala. To oczywiscie zart bo przy Tomku sie nie da wylegiwac. Papapa

Milego weekendu!!
 
reklama
Ja pikolę, spakowałam niecałą Natalię, jestem wykończona, mam mętlik w głowie, nie miałam dziś chwili dla siebie, Kamil dopiero wrócił, nie wyrabiam. Najchętniej zaszyłabym się w kąciku i przeczekała ze dwie godziny.
Jedziemy raptem na dwa dni, może dwa i pół, a zamętu jakbyśmy jechali na miesiąc. Coś czuję, że bagaży też jak na miesiąc.
 
Do góry