reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Spakowałam kocyk, ale takiego cienkiego nie mam, kurcze, nie wiem, moze jej spiworek wezmę? Ale za ciepły jest spiworek... Kilka pieluszek flanelowych?
 
reklama
Ja mam taki sam rrozmiar ale nie wiem jak się to dno wyciąga, tzn wiem jak się je sklada ale czy da się je podnieść to pojęcia nie mam. Taki ze mnie zakupowicz ;)
 
to nie buty, wiec mozna Ci wybaczyc brak obeznania... ;)



ale sie wsciekam na siebie... nadalam sobie roboty jak glupia... ::)
za kazdym razem jak zgrywam fotki to sobie obiecuje, ze je obrobie (czerwone oczy, kolory, kompresja)... i tak sobie obiecuje i tyle...
dzis sie w koncu za to wzielam... i okazuje sie, ze mam 750 zdjec zaleglosci... a obrobione tylko pierwsze 30... ::)
....chyba do Sylwestra tego nie zrobie... ::)
 
dociagnelam do setki i mam dosc na dzisiaj... ::)

a o wywolyawniu to ja nawet nie mysle, bo nie wiedzialabym ktore wybrac... ;)
na szczescie nie jestem jakas wybitna kolekcjonerka zdjec i przy zrzucaniu 3/4 wywalam... ale 780 jednak sie uzbieralo... ::)
 
My własnie nie wywalamy, ale wywołujemy - raz na kilka miesięcy robimy selekcję i te obrabiamy - oczy, przycinamy i już.
 
reklama
Do góry