reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

magdusiek pisze:
nie no, to własnie jestr porazka, Kamil w poniedziałek idzie do pracy, więc wracamy w poniedziałek :( A maneli cały stos.

Co Ty kładłas Prezesowi na dno łóżeczka na wakacjach? tzn na CZYM SPAŁ?

Hej Magdusiek, ja na materacyk do łóżeczka turystycznego zabrałam kołderkę i na tym Nadulka spała.
 
reklama
ja bym ze 200 chociaz wywolala... i tak chyba zrobie na roczek...
mam albumik na 200 fotek, ktory kupilam jak zobaczylam pindola na USG (niebieski, z okienkiem i okladka z czerpanego papieru)... i zamkne ciaze i roczek w tym albumie...
...schowam i wyjme chyba dopiero jak babcia zostane... ;)
 
My w sumie sporo wywolujemy, tak raz na kilka miesięcy po 150-300 zależy od tego co się działo, czy wyjeżdżaliśmy itd. Kupujemy albumy na 300 zdjeć, ten sam format od lat i mamy takich albumów pełnych chyba ze 4 czy 5.
 
Hej,
Piękna pogoda się zapowiada... :-)

Doxa - udanego przyjęcia !

Teddy - wybór zdjęć i ich obróbka to jedno z zajęć których nie cierpię. Z natury jestem osobą niezdecydowaną więc ... :-) My właśnie zapełniamy 4 album na 200 zdjęć :-)

Magdusiek - stopy nadal pomarańczowe? :-)
 
Witam
Teddy, to ten pindol na usg był niebieski? ;)

Tymek daje nam nieźle w kość, a teraz nie moge pisać, bo mi ciągle wsuwa girami klawiaturę. Jak gorączka spada, to broi jak zwykle
 
Tymi - a nasz Tymeczek póki co słodko śpi ... nio właśnie się obudził bo tatuś wrócił i trzasnął drzwiami WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 
dziendoberek

kawa dla Magduska
4.gif

...i ciasteczko
jedzenie__46_.gif



Tymi... nie pindol, tylko album...
jakbym zobaczyla niebieskiego pindola, to juz by wszyscy dawno wiedzieli... :p
 
reklama
witam :)

własnie pojechali od nas patka z dawidkiem i tatą :) tymkowi tata dawidka tak przypadł do gustu, ze też zaczął do niego mówić "tata" ;D

najlepsze jest to, ze spotkania w rzeczywistości są jeszcze fajniejsze niż na forum :) zwłaszcza dla dzieci ;D ;D

tymuś dostał śliczne kubeczki w prezencie, które posłużyły do walenia w podłogę. a dawidkowi oczywiście bardzo spodobał się młotek :D :D
 
Do góry