reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
torchę wczoraj wieczorkiem udało mi się nadrobić.

zdrówka dla naszych chorasków

gratulacje dla gadułek

...ja ja dziś niepritomna jestem...nawet fakt, że zaczyna się długi weekend mnie nie podnosi na duchu, znaczy rzęsach. Jednak 5 godzin snu to dla mnie zdecydowanie za mało. :)
 
witam!

czy ten opad kiedys sie skonczy? zamawiam 25st i sloneczko. i kilka chmurek ;) ale takie bielusienkich obloczkow...

nie bedziemy mieli dlugiego likendu - ojciec do roboty :(

Antonina mnie dzis doprowadzi do szalu! ::)
 
Witam wszystkich!
Dzis od rana mam super humor bo dluuugi weeeeeeeeeekend!!! I do pracy dopiero w srode ale bede sie obijala.
Z racji tego ze Tomek zaczal pozno wymawiac jakies sylaby chwale sie swojej tesciowej ze Tomek baba mowi a on jak na zawolanie powtorzyl. Tak sie ucieszylam to jego pierwsze takie na zawolanie slowo. W ogole ciagle mi sie zdaje ze to taki malutki chlopczyk co niewiele rozumie a on taki cwaniak jest. Co prawda nie mowi jakos na psy tak jak Iny (gratuluje!) ale sie nie przejmuje bo ja w wieku 2,5 lat jak poszlam do przedszkola dopiero zaczelam gadac. a tak siedzialam w kącie i sie bawilam grzecznie.
 
Dzień dobry,
Ten kto będzie dostarczał kawę to mógłby też mnie jedną donieść. Ależ mi się nie chce dziś nigdzie jeździć, najchętniej posżłabym tylko na spacer z Natalką, a nie szwendała się po mieście :(
 
Dzień dobry :)

Gosia super :)

Vertigo u nas ojciec też idzie do roboty w długi weekend.
Kończą projekt więc siedzi do późna w pracy. A my jutro z Natką jedziemy na tydzień do moich rodziców. Jak wrócimy to mała od razu do żłobka.
 
reklama
Syla - muszę kupic Natalce łóżeczko turystyczne i body z długim rękawem. Wczoraj byłam w jednym sklepie z dziecięcymi rxzeczami, ale wszystkie łóżeczka wykupione.

Kamil tez idzie do pracy w poniedziałek.
 
Do góry