reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Ina współczuję z powodu dziadka.
Magdusiek Weroni za to czyści podłogę skarpetkami oczywiście swoimi.
Tymi, dużo zdrówka dla Tymusia, może zanurzgo na trochę w takij letniej wodzie parę stopni niżswzej niż temperatura ciała.
 
reklama
Kurczę sorki za literówki, ale Wero ciągle wali w klawiaturę(już dosięga i nauczyła się wyciągać tą półeczkę na klawiaturę w biurku) i potem są takie wyniki, że klawiatura pisze jak chce.
Ale teraz wyszło dobrze
 
Magdusiek ale gigant z Twojej Natalki :D Koniecznie wklej zdjęcia z tych poczynań :)

Efunia Tymkowi gratulujemy au au au :D

efunia pisze:
pies naszych sasiadów wygląda jak ścierka. a on wie ze to jednak pies ::)
;D ;D ;D

Tymi Duuuużo zdrówka dla Tymka
 
Ilonak Skąd to znamy... Klawiatura to jedna z najlepsiejszych zabawek Natalki. ;D
A skarpetki wiadomo... :)

Tymi Dzięki w imieniu Natki :)
 
Luszka, ja nawet nie mam jak jej zdjeć robić bo ciągle za nia ganiam i patrzę czy czegoś nie demoluje za bardzo.
Obgryzła łóżeczko, ręce mi opadły jak bardzo je obgryzła. teraz Kamil ja wstawił an chwilę to mu ją oddałam z buzią pełną farby. COraz szybciej chodzi, w coraz więcej meijsc dosięga, demol;kę uprawia aktualnie chyba w płytach, ale już nie mam sily wstawać i patrzeć, jest z Kamilem, najwyżej się wspólnie będa tłumaczyć jak mi C. Segundo zepsują.
 
Dobrywieczor.
Ale duzo do czytania ::) ::)
Przed wczpraj bylismy na wycieczce lodka bez Olivci. Pojezdzilismy sobie rowerami, zjedlismy obiad itd. Jak mielismy odplywac to takie fale sie zrobily ze cho cho. Siedzialam i sie modlilam, zeby corcie jeszcze zob. Ale bujalo, nigdy wiecej takich wycieczek. A Olivcia byla bardzo grzeczna u babci caly dzien.
Pooda sie psuje, zimno, pada i wiatry. Siostra ma przyjechac w niedziele mam nadzieje, ze sie wypogodzi bo tak nudno siedziec w domu.
Ide sie myc.
Dobranoc
 
Słuchajcie, Natalia jest niezniszczalna :) Własnie zwaliła pranie i uciekła :laugh: Chce i się spac, ale ktos musi jej pilnowac, bo przymierza się do stojaków z płytami i wycofuje jak orientuje się, ze patrzymy.
Elvira - ale teraz pewnie znów masz ochotę popłynąć, co? ;)
 
reklama
Do góry