reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
wróciłam :)
pojechałam z Natalią do pracy, trafiłam genialnie, akurat tłum znajomych był, Natalkowiec poznał wszytskich, polatał po korytarzu, odkrył zgrzewkę wody w kuchni, zajumał miśki koleżance, odkjrył wielkiego niedźwiedzia stojącego na korytarzu, super było. A później byliśmny w sprawie chrztu i nie ma zmiłuj, mamy zacząć od naszej parafii - czuję, że będzie zgrzyt z tą naszą parafią, ale ok, zaczniemy po kolei.
 
Siemka dziewczęta
Ja to chyba nigdy nie nadrobię zaległości w czytaniu bb.
Anna to super,że nie macie już gorączki ciekawe jak będzie w nocy? Miejmy nadzieję, że dobrze.
Tymi, ale tymek ma dużo włosków i jak wydoroślał. Kurcze robi się z niego mały mężczyzna.
Wklejajcie też trochę zdjęć tutaj, bo ja nie mam dostępu do galeryjki, a chciałabym zobaczyć jak maluszki już urosły.
 
Witajcie kobietki

Anna super że Mikołaj już nie ma gorączki i trzymamy kciuki żeby było już wszysto dobrze.

ilonak pisze:
Magdusiek masz talent do opisywania, od razu humor się poprawia :)
Zgadzam się :D

Ina przykro mi z powodu dziadka
a Damiankowi gratulujemy postępów
 
ina bardzo mi przykro. wyrazy szczerego współczucia :(

tymek jak zobaczy psa to robi au au au... co lepsza bezbłędnie odróznia psy. zadziwia mnie to. np pies naszych sasiadów wygląda jak ścierka. a on wie ze to jednak pies ::)

a w ogóle to witała się dziś? chyba nie... to się witam mamusie i bobaski ;)
mój chłop usiłuje stworzyć w domu sieć i nic mu z tego nie wychodzi poza tym ze grzebie na obu kompach naraz i co chwila wywala neta... porażka!
 
Kamil próbuje pracowac, ale podrzuciłam mu Natalię, lekko nie jest, cięzko za nią nadążyć, aktualnie wywala makarony z carga i chodzi po całym domu. Jakąś godzinę temu zaniepokoiła mnie cisza, Natalia odnalazła sie w łazience, zanurzała ręce w wannie pełnej wody (na jej kąpiel zresztą), tak po cichutku, cichutku.
A teraz szoruje ciuchami Kamila po podłodze, tak z odgłosów dobiegających.
 
reklama
Cześć Kobiałki
Tak to już Efunia jest z tymi chłopami, tylko zamieszanie robią ;)
Luszka, Natalka ślicznie wygląda w nowej fryzurce
Ilonak, dzięki
Ina, współczuję z powodu dziadka, a Damianek niezłe postępy, no no. Gratulujemy

Tymek ma gorączkę :( ponad 39. Dostał paracetamol, troszkę spadła, ale niewiele. Żadnych innych objawów niet. Jutro chyba rano do doctora. Już trzęsę portkami przed tą nocą. Oby było ok
 
Do góry