reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

z panda??? nie znam...

rozzmanowe tez sa mieciutkie... ogolnie sa w bardzo w porzadku... tylko zdarza sie (mi w kilku pieluszkach, madguskowi tez) ze po zdjeciu na pupie zostaja wlokienka bawelny lub kuleczki z wkladu... nie wiem dlaczego tak jest, ale to sporadyczne zjawisko...
 
reklama
Dzień dobry,
no i znów średnio się wyspałam, kurcze blade :( Przecież ja raz na trzy czy cztery dni musze się wyspać!
 
ilonak pisze:
Podobno revalid jest dobry na włosy, żeby nie wypadały. Wiecie coś  o nim? Bo mi lecą garściami i podobno dopókim się karmi piersią to tak jest i jeszcze odrastają mi takie sterczące od skóry.

Wiem cos o wypadajacych wlosach. Ale u mnie zaczely wypadac jak juz nie karmilam. Z witamin stosowalam Vitapil no i ampulki vichy dercos, nic nie dzialalo no i schodzilam sie po dermatologach az dostalam loxon 5%i hormony - diane. Dopiero po tym mi zaczely odrastac wlosy. A stracilam ponad polowe i teraz to tak smiesznie wyglada tez tak stercza.
Co do ciebie to jesli ci rosna nowe to bym sie juz nie martwila. Witaminy starcza. Podobno odzywka wax jest tez bardzo dobra. To raczej maska niz odzywka bo sie kladzie na glowe i 30 minut z nia siedzi. Kupuje sie w aptece kosztuje jakies 17-18zl. Ja tego nie uzywalam, ale podobno kobietom po chemioterapii przepisuja i za grosze kupuja. wiec cos w tym musi byc.
 
reklama
Dzień dobry :)

Jeszcze raz dziękujemy za komplementa :) troche mnie podniosłyscie na duchu bo już żałowałam że w ogóle łapałam za te nożyce

Jarrela Kama przesłodka :), super minki robi, i jaką ma czuprynę :) ... skutecznie zasłania guza

Co do włosów to cały czas staram sie łykać prenatal (staram się bo często zapominam) ale włosy wyłażą mi garściami a resztę Natalka ochoczo wyrywa. Poza tym odczuwam skutki chodzenia bez nakrycia głowy na słońcu - strasznie się przesuszyły więc po każdym myciu ładuję odżywki. No i pasemka robią swoje - a teraz znów będę musiała sobie zrobić bo wyglądam jak podpalany owczarek, niemiecki zresztą...
 
Do góry