reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Oj walsnie wrucilam z lunchu i moj maz mnie udusi - poszlam na zakupy.
Oj jakie te rzeczy ciazowe sa drogie no i oczyiwscie mi sie cos bardzo spodobalo i sobei nei moglam odmowic. A my mamy oszczedzac ::) dzisaj bede musiala zaczac rozmowe kochanie jak bardzo mnie kochoasz?.....
 
reklama
Poza tym jeszcze jedno każdy mąż chce , żeby jego kobietka ładnie wyglądała , zobaczysz jeszcze będzie cieszył się z tobą ,że o siebie dbasz
 
Ja wiem ze przesadzam, chyba sama mam wyrzuty ze tyle wydalam. Ale normalnei nei moglam tego zostawic, tak cuper wygladam, szczuplutko, i tylk brzuszek wystaje. Takze co mialam zrobic a on mnie zna takze sie nie zdziwi ;)
 
Anju widzisz i to jest najważniejsze twoje zadowolenie napewno udzieli się dzidzi i oboje będziecie szczęśliwi.Dla takich chwil naprawdę warto , aż moja dzidzia zaczęła się ruszać z radości
 
Bardzo sie ciesze ze twoja dzidzi sobie skacze, napewno musi byc zadowolona. Magda a ty sie chcesz dowiedziec co bedzie? W neidziele idziesz na usg, tak?
 
reklama
Do góry