reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam :)
Ja juz dzisaj w pracy, ale wczoraj bylo fajnie caly dzien leniuchowalam. Takze dzisaj musze nadrabiac :mad:
ALe jak juz super dzis piatek, weekend sie u nas zapowiada super, caly ma sloneczko swiecic. No i jutro mam wesele i nei mam sobie kompletnie co ubrac, jeszcze dzis bede musiala sie na zakupy wybrac. W niedziele chyba nad jezioro sie wybierzemy. A wy jakie macie plany.
 
reklama
Ja dzisiaj mialam isc na grilla, ale pogoda nieciekawa, co jakis czas pada. Jutro organizuje paintball, wiec polowa dnia w lesie, (szkoda , ze sobie nie pogram); a pozniej spotkanko z tesciami..
 
Hej !
Ja tylko na chwilkę :-)
Qrcze zazdroszczę Wam planów na weekend. Ja niestety cały poświęcę na naukę. Za to od przyszłego tygodnia będę najszczęśliwszą osóbką - oczywiście jak wszystko dobrze sie poukłada :-)

Trzymajcie się cieplutko. Wpadnę póxnym wieczorkiem :-)




 
Cześć Kobietki, (2 w 1 jak mówiąlipcóweczki) ;D

Wpadam tylko sie przywitać i pochwalić, że widziałyśmy się z Doxą w realu. Nie mogłyśmy się nagadać (3 godz i to było za mało), chociaż właściwie to ja gadałam cały czas, a biedna Doxa słuchała tego ślinotoku. Teraz ma dosyć i nawet na Forum nie zagląda.

Cóż przyznaję, to ja ją wykończyłam Wybaczcie drogie towarzyszki!!
 
To ja już jestem . Byłam dzisiaj u taty w szpitalu i jest lepiej , ale nie jest tak dobrze jak byśmy sobie tego życzyli jest jednak w dobrych rękach, więc nie muszę się aż tak bardzo bardzo denerwować. Obiecywałam wam zdjęcia i jeszcze dzisaj je zamieszczę w wątku brzuszek i USG , ale dopiero jak mi je mąż przyniesie (w tej chwili jest u znajomego i je skanuje), jednak ja jeszcze nie uciekam tylko nadrabiam zaległości z dzisiejszego dnia. Jak się czujecie?
 
Ale paskudna ta pogoda, trochę się zdrzemnęłam ale nadal czuję sie zmęczona,najlepiej znowu poszłabym leniuchować ale mam w planach przyrządzić sałatkę z pomidorów i chyba podreptam do kuchni.Jak sobie podjem to zaglądnę znów do was.
 
Fajnie Kasiu , ze chociaż ty jesteś , a pogoda faktycznie nie zachęca do dobrego samopoczucia. Mam jednak , ze po sałatce z pomidorów poprawi ci się . Smacznego
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Czy wam też tak nogi puchną, ja przy tej pogodzie to chodzę z nogi na nogę jak słoń.
Jutro rano jedziemy po następne dwa worki ciuszków dla maluszka ;D już się nie mogę doczekać.
 
Do góry