reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dziewczyny, jak Wy teraz ubieracie dzieci na spacer? Ja wymiękłam, Natalia zgrzana w tych piep... kapturach, czapeczkach, a jak mi się jeszczez rozedrze w samochodzie to już w ogóle masakra, bo od fotelika też jest mokra.
 
reklama
nooo.... dziecie wyplumkane, nakarmione... szaleje w wyrku...
....a mamusia chetnie by poczytala, ale ma piach w oczach... ::)
 
a mój synio bije kolejne rekordy w zasypianiu ;)
Pamiętacie jak pisałam, że usnął w trakcie jedzenia zupy łyżeczką?
No to dzisiaj usnął w trakcie ubierania po kąpieli :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Pewnie będzie się budził w nocy na karmienia ;)
 
Magdusiek ponoć już w trakcie kąpieli przysypiał :laugh: Marek go kąpał i ubierał, jak ja weszłam do łazienki to synio spał na boczku, a tatuś próbował ubrać mu śpiochy :laugh: :laugh:
 
Złote dziecko z tego Olika.
Natalia dzisiaj bez cyrków, odpadła przy jedzeniu, wyciągnęłam, bo mi ciumkać zaczęła, przełozyłam do łózeczka i cisza... pewnie obudzi się koło 23:00 na jedzenie, ale mam nadzieję, że nie wcześneij :)
 
reklama
u mnie też chłopaki już śpią...
Doxa - nieźle :laugh: moja mama do dzisiaj wspomina jak to ja potrafiłam w ogóle się podczas kąpieli nie obudzić - brała mnie z łóżeczka śpiącą, kąpała, ubierała i znów do wyraka - a ja cały czas spałam :laugh:
 
Do góry