reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie po Świętach :),

Święta zleciały, byliśmy u teściów a później u mojego brata. Pogoda jak wiecie pod psem.

Ja ledwo przełykam ślinę, tak mnie gardło boli :( Iga strasznie chrypie juz od paru dni ją leczę swoimi sposobami. Nawet na zwolnienie nie mogę iść...no bo dopiero co przyszłam do pracy.

Na nic nie mam czasu. Życie znowu biegnie w zawrotnym tempie.....a tak bym chciała z Wami czasami posiedzieć i pogadać. Juz zupełnie nie wiem co u Was słychać :(. Nawet wieczorkiem nie wchodzę bo kładę się wcześnie spać. Iga nadal się budzi w nocy - dziś np 1.30, 3.00, później ja już wstaję, więc chciał nie chciał muszę się wcześniej kłaść żeby choć trochę być przytomną.

Generalnie u mnie wariatkowo.

Zdrówka Wam zyczę bo widzę że jest potrzebne no i witamy nową koleżankę.

Efunia....help....potrzebne streszczenie ;) :laugh:
 
reklama
doxa to na pewno oli nie ma gorączki... jak tymek miał podwyższoną temp to mimo, ze wierzgał i termometr kilka razy wysunął się z pupki rtęć szybko jechała do góry...
syluś ja już sama nie wiem co się dzieje :) przed świętami jakieś doły miałam więc trochę z obiegu wypadłam ;)
 
Cześc! Zdrówka życze naszym chorowitkom :-*

Ja już po świątecznym maratonie rodzinnym mam dość wszystkiego, mały przez te święta się rozkaprysił, bo dziadkowie go na rękach cały czas nosili i teraz musze go znowu przyzwyczaić do rytmu domowego, czyli "poleż sobie sam".
Kolejny maraton odwiedzin rodzinnych na długi weekend majowy ::)
Pozdrawiam
 
Oj Efunia, nie dołuj juz więcej :)

Doxa, swoimi sposobami czyli:
3xdziennie po 5 kropel wit C (Cebionu znaczy się)
3x dziennie syropek na kaszel po 1ml (ziołowy-nie pamiętam nazwy)
3x dziennie clemastin po 1ml
no i do nosa nasivin. Tyle że z tym to kazałam Andrzejowi uważać (on siedzi ten tydzień jeszcze z małą) żeby nie wysuszyć za bardzo śluzówki, bo wtedy to będzie dopiero łapała infekcje.

Ostatnio miała to zapisane jak złapała coś od Oskara i podobne miała objawy.
To samo chciałam Ci napisać co Efunia, że przy gorączce kreska zasuwa w góre jak opętana. Tak więc nie musisz się niepokoić bo na pewno Oli nie ma temp.

Ja jadę na panadolu i tantum verde, 3x4tabl rutinoscorbinu.
Ja to tam ja ale niunia biedna najgorzej w nocy jak je cyca, tak się męczy biedulka i chrabie, krztusi sie.....a zaczęło się u niej od ropiejącego (straaaasznie) oczka.

No nic i to też trza jakoś zwalczyć. :)

buziaki dziewczyny
 
reklama
Święta się skończyły a tutaj ruch prawdziwie świąteczny albo weekendowy ;) Gdzie Wy się wszystkie podziewacie?
 
Do góry