reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hej!
Musilam wskoczyc i popatrzec co tu sie dzieje.
Jak tam Sw. dzewczyny. Ja w piatek i sobote bylam u tesciowej. Dzisiaj u mojej mamy a jutro chyba w domu, zob.
U nas zrobila sie fantastyczna wiosna.......mmmmmmmmmmm. Trawa zielenieje, wszedzie kwiatki, uwielbiam wiosne.
Olivia robi postepy, juz normalne papki robi i pupe podnosi do raczkowania. Dni coraz szybciej leca i niedlugo bedzie chodzic.
Pa. Ide do wanny.
 
reklama
Święta, święta i ... po świętach :-)
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem objedzona i czuję się z tym paskudnie.
Jeju jaki ze mnie łakomczuch :-(

A kiedy macie zamiar się tutaj pojawić? :-)
Aaaaaaa i jeszce jedno robi się coraz cieplej może zatem wzorem kwietniówek pomyślimy o wspólnym spotkaniu gdzieś w Centrum Polski? Może jakiś majowy weekend?
 
Witajcie :)

I jak po Świętach? Objedzone? ;)

My tradycynie ... Święta wypełenione po brzegi ... odwiedziliśmy 6 "domów" ... biedne to moje dziecko ::)

Jolik spotkanko? Fajny pomysł :) Nie wiedziałam, że kwietniówki coś planują .... A Ty miałaś być w Warszawie na Targach ... kiedy to będzie?
 
Hej Doxa,
Ja weszłam do kwietniówek przypadkiem i wyczytałam, że planują spotkanko :-)
A w Warszawie będę dopiero we wrześniu ...

My odwiedziliśmy tylko dwa domy, a ja już czułam się momentami zmęczona. 6 to całkiem sporo :-) jak Oli to zniósł?
 
Jolik był dzielny! Wczoraj 4 i dzisiaj 2, a teraz zadowolony leży w leżaczku i gada, cały szczęśliwy że w końcu w swoim domku :) Zaraz kąpiel i spać ... wczoraj nie był kąpany :( do domu dotarliśmy około północy, więc tylko szybka zmiana pieluchy, pierś i do łóżeczka.
 
To faktycznie dzielny z niego chłopak :-)
A "dzień dziecka" od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodził :-)

Super, że pogoda dopisała. Wczoraj spacerowaliśmy po chorzowskim parku ponad 4 godziny.
Dzisiaj powtórka z rozrywki tyle, że w Bytomiu :-)
 
A my niestety ze spacerkami trochę na bakier, nie było czasu :laugh: Dzisiaj po godz. 17 dopiero udało nam się wyjść na godzinkę ...
 
ho ho ho ho ho.... ;D
a nie to nie te święta ...
alleluja alleluja :laugh:
jestem padnięta, remont, chrzciny już za nami... teraz chwila odpoczynku i znowy remont :p
trzeba zaczynać sie odstresować i zaczynam od kąpieli...
pa
 
hej, u nas super, bylismy u moich rodzicow i tam przyjechala rodzina, spacery dwa dziennie, jadłam na potęgę, Natalia nauczyła się nowej sztuczki, ogólnie swietnie. a moj mazurek jest pyszny cjociaz polewa nie zastygła tylko wsiakla w ciasto ;)
 
reklama
Do góry