reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

cześć właśnie odkryłam ten wątek! ;D Mam 29 lat mieszkam w Krakowie i jestem mamą dwóch córek 12 letniej Sary i 6 miesięcznej Oliwki. Oliwka urodziła się 14 pażdziernika 2005 ważyła 3480 i miała 54cm. Obecnie waży 6860 i ma 68 cm.Czy przyjmiecie mnie do siebie?
 
reklama
Witam wszytkie mamusie a w szczególności kaspek ja również jestem mamusią z Krakowa a Twoja malutka urodziła się w dzień mojego planowanego terminu porodu... to nawet dużo wspólnego jak na początek ;D gdzie dokładnie mieszkasz?
 
Witajcie :)

Kaspek jasne że przyjmiemy Cię do naszego grona :) Czuj się jak u siebie!

A ja chyba wybiorę się dzisiaj z Olim do lekarza :( Chyba ma chrypkę, jakiś taki ciepły mi się wydaje ... tylko nie mogę mu zmierzyć temp. bo zbyt ruchliwy jest, a ja mam tylko termometr rtęciowy ...
Dziewczyny czym Wy mierzycie temp. swoim maleństwom?
 
Ja elektonicznym, wkładam do pupy na 60s i już wszystko wiem, mimo że byłam wrogiem takiego mierzenie to teraz uważam ten sposb za bardzo dobry szybki, wygodny i dokładny
 
ja mam w smoczku elektroniczny, sprawdza się...
mam też zwykły rtęciowy i on jest najdokładniejszy. jeśli mały ma gorączkę to zobaczysz już po ok 1 minucie włożenia do pupki... rtęć pędzi jak szalona...
 
ufff to chyba nie ma gorączki, co prawda nie wiem ile czasu trzymałam termometr, wierzgał nogami i co chwila wypadał, ale dobił do około 36 i 4 kresek, więc chyba nie mam co się martwić?
 
reklama
:laugh: :laugh: :laugh: Karen nie sądzę! Ale są termometry wielofunkcyjne, które wszystko i wszędzie mierzą, nawet temp. powietrza ... nie wiedziałam jaki Ty masz ;)
 
Do góry