reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Vertigo,
gratulacje!!
Jaś : 69 cm i orientacyjna waga 8500 g, ale nie jest taki duzy, Pan doktor mówi, że na 6 miesięcy tylko wygląda. To malutki groszek ;D
 
reklama
cześć - zaglądam po dłuższej nie obecności na forum.
Orzeszku - sto lat... u mnie w domu rodzinnym zawsze śpiewamy: "Sto lat to za mało, 200 latek by sie zdało" zatem życzę ci 200 latek!!!
Zazdroszczę strasznie tych waszych umawianek i spotkanek, mi chyba najbliżej do Vertigo - czyli do Bydgoszczy.
 
Przyszliśmy od pani weterynarz
Nasz okruszek też "maleńki" całe 7710g SZOK
Pani doktor powiedziała że oprócz krostek na buzi no i nadwagi nic złego nie widzi  ;D Tylko matka i ojciec usmarkani do pasa ;D

Orzeszku 10000 latek zdrówka i szczęścia

luszka pisze:
Patka, Małgosia Tak sobie myślę że jak będę chciała do Was dojechać to bedę musiała przerobić wózek na pług śnieżny a później na barkę ;D

Patka przystojny gość z Twojego synka :) teraz mozna go podziwiać w pełnej krasie bo na spacerki jak go opatulisz to czubek nosa mu ledwo widać ;)
A co do Natalki to ma dziewczyna problem.... taaaaaaaaaaka konkurencja to tylko patrzeć jak któraś dziewczyna odbije przystojniaka ;)

Luszka przerabiaj wózek ;D Dawidek zdrowy to na randki może chodzić ;D
 
reklama
Patka,
to nasze dzieci zdrowe i dorodne, bo w magicznym środowisku
magic.gif.
Białołeki dojrzewają
los.gif
 
Do góry