reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

luszka pisze:
To już wiem dlaczego moja Natalka tak słabo przybiera - prawie w ogóle nie je w nocy  :(

Luszka Dawidek też w nocy nie jada a pyzia z niego niezła  :)
Za to w dzień nadrabia z nawiązką.
Myślę że póki Natalka przybiera na wadze nie masz się co martwić na zapas, może mieć po prostu słabszy apetyt.
Powody do zmartwienia są gdy dziecko w ogóle nie przybiera na wadze, a o ile dobrze pamiętam mówiłaś że rośnie.  :) Niedługo włączysz jej inne pokarmy to może zacznie lepiej i jeść i tyć    ;) ;D

A w ogóle dzień dobry :)
 
reklama
Witajcie,
Ja też jak po ogień.

Buziaki dla Julki, Maciusia, Olika, Tosi, Weroniki i Wiktorii.    
n030.gif
niektórych przepraszamy za opóźnienie ;)

Już nie nadrabiam co pisałyście, odbiję sobie w weekend.

dzisiaj Oskar ma bal w szkole. Wczoraj byliśmy wypożyczyć strój, dopiero w Pruszkowie mieli taki jaki Oskar sobie zaplanował. Niedługo jadę po niego no i znowu do Pruszkowa oddać przebranie.

W sobotę jest 1 rocznica śmierci mojej mamy. Dopadł mnie zły nastrój. Mało towarzyska jestem więc się nie odzywam na forum. Generalnie jeśli miałabym ocenić moje samopoczucie od 1 do 10 to może ze 3 by się naciągnęło. Generalnie jest do dupy.

W weekend zostawiam Andrzeja z dzieciakami i idę w siną dal.

dobra, nasmuciłam więc spadam.

...gdzie się podział mój optymizm?
 
Kasia74 pisze:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLINKA

Wczoraj byłam w pracy wypisać kartę urlopową.Macierzyński kończy mi się w poniedziałek potem tylko zaległy urlop i do pracy!!!!!!
Na samą myśl robi mi się żle.Trzeba zostawić takie maleństwo i to w takim ważnym dla jego rozwoju momencie.Dlaczego w Polsce są tak durne przepisy!!!!
Moim zdaniem matka powinna siedzieć z dzieckiem w domu aż ono skończy roczek.

Słuchajcie, jak to w końcu jest z tym urlopem macierzyńskim: przedłużyli czy nie?? ???

Luszka- spróbuj karmić w nocy przynajmniej raz i sprawdz czy przyrost masy będzie lepszy. U nas bardzo się poprawił! :)
 
No to pięknie :mad: 13.02 kończy mi się macierzyński, potem 2 tyg. wypoczynkowego i 27.02 do pracy...chyba pójdę na zwolnienie lekarskie, bo nei wyobrażam sobie jakoś żeby zostawić tak małe dziecko... :-[
 
Ja wróciłam ;D ze spaceru ;)
Mój małż też wczoraj marudził coś o kiepskim stanie swego zdrowia :mad:
To żeby nie marudził wysłałam go dziś do pracy ;) ;D
 
Dobra Jesteś! ;D Może wiekszego bakcyla przystaczy?! ;D A że Twój mąż przystajny (ale jak ::) ::)) to może i niejedną ... bakterię ;D złapie.
 
Rany boskie ::)
wszystki na spotkanie pojechały czy co?
Luszka i Patka na pewno nie, bo przegoniłam je z pasów, jak spacerowały ;)
Vertigo też dojechała do Wola Parku?
niźle,
wyloguję się w takim razie
pa
 
reklama
malgosia_76 pisze:
Dobra Jesteś! ;D Może wiekszego bakcyla przystaczy?! ;D A że Twój mąż przystajny (ale jak ::) ::)) to może i niejedną ... bakterię  ;D złapie.
Już ja mu dam bakterię ;D Niechby tylko spróbował ;);D

Moje dziecię ciumkało godzinę, a gdy się oderwałam to się oczywiście obudziło. O ja nieszczęsna nawet na necie nie posiedzę ;) ;D
 
Do góry