reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Shady możesz Alanka położyć na tej poduszcze w kształcie klina i czymś zablokować zsuwanie np. pieluchą przywiązaną do boków łóżeczka, coś a'la hamak - ja tak nie robiłam, ale słyszałam ;) Mój Oli się zsuwa, ale nie płacze ;)
 
reklama
o ja sklerotyczka!!!

Maciulku Sto lat! Sto lat! Spóźnione ale serdeczne życzenia od Natalki i ciotki Luszki :-* :-* :-* :-*
 
jazz pisze:
czy wasze maluchy rwą się do siadania - Ignac to aż purpurowy się robi z wysiłku a glowę zadziera....złości się jak go kładę płasko - jak jest na leżaczku to cały czas próbuje się podnieść....przecież to kurczak jeszcze a już by taki dorosły chciał być

Bez przerwy :) W czasie leżenie, na leżaczku, w czasie jedzenia, ba ostatnio nawet w kąpieli zapiera się nóżkami o boki wanienki i próbuje siadać :)
 
To ja się żegnam, mleczko wypite, idę się wygrzewać, coby jutro stawić się na spotkanku!

D O B R A N O C :)
 
Dzieńdobry wszystkim ;)
Mała wstała o 6.30 czyli niby jak dawniej, tyle, że dotankowałam ją ok północy na śpiocha. No i teraz nie wiem. Dokoarmiacie, niekoarmiacie przez sen? Mam mieszane uczucia. Dobrze że dłużej pospała tylko niedobrze, że karmię w nocy.
 
Dzien dobry,

Wpadam zlozyc zyczenia Olinkowi- sto lat, sto lat i hemoglobiny ksiazkowej i wagi prawidłowej i usmiechu na buzce zyczy Maciulek z mama.

A Wam Warszawianki miłego spotkanka zycze :)
 
czesc laski i bobaski... :)

malo Was tu dzisiaj...
czesc pewnie lansuje sie na spotkanko... ;)

a Misio ma kaca... wypilam wczoraj wieczorkiem 2 grzane piwka, a czuje sie jak po 20... jezyk mi przyrosl do podniebienia... :p
 
reklama
Cześć,
Teddy, ja się częściowo wylansowałam ;)
tylko ubierać mi się nie chce... Natalia w piżamce na macie leży i gada do zwierzaków i do tatusia, a ja , cóz... forum wciąga :)
 
Do góry