reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

a ja od godziny karmie dziecko...
jak tak dalej pojdzie do dotre na 11 ale jutro... ::)
 
reklama
Witajcie!
Jak się obudziłam to nie mogłam mówić ... ale mężuś zrobił mi mleczko i jest jako tako. Teddy spokojne na miejscu będziesz Prezesa karmiła, w towarzystwie lepiej się je ;)

Jarrela ... no cóż, ja sama swego czasu tak robiłam, tzn. kładąc się spać karmiłam Olika przez sen, bo chciałam trochę pospać, ba nawet wczoraj tak zrobiłam bo mi dziecię padło około 19, nie wiem czemu ::) więc podkarmiłam go koło północy i miałam spokój do 8 rano ;D  A normalnie Oli jest już w miarę wyregulowany je około 20-21 potem w nocy koło 5 i potem 8-9 ... Tak więc nie przejmuj się, wszystko się ułoży, a karmienia nocne są ponoć najbardziej wartościowe tzn. mleczko jest najlepsze :)
 
witam!

Misiu, cukiereczek sie cieszy, ze dawny Prezes powrocil :)

ponuro i mokro, az mi sie na spacer nie chce. ale nic to - trzeba isc.
 
Lindsay bardzo dziękujemy za życzenia :-* :-* A morfologię robimy na początku tygodnia, jestem dobrej myśli!!!
 
Witam! Wpadam tylko na chwilkę przywitać się...A u mnie piękna pogoda, dużo słońca i temperatura na plusie.Więc spacerek napewno sobie zafundujemy.
No i jeszcze jedna super ważna sprawa

WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA OLIKA!!!
 
jarrela pisze:
Dzieńdobry wszystkim ;)
Mała wstała o 6.30 czyli niby jak dawniej, tyle, że dotankowałam ją ok północy na śpiocha. No i teraz nie wiem. Dokoarmiacie, niekoarmiacie przez sen? Mam mieszane uczucia. Dobrze że dłużej pospała tylko niedobrze, że karmię w nocy.

Helou!
Jarrela- moja Gabriela budzi się na papu w nocy raz! Mniej więcej 3 ale częściej 4-5godz od ostatniego karmienia. Pózniej zasypia na kolejne 3,4 lub 5 godz i budzi się już nad ranem. Ja jestem z tego bardzo zadowolona, gdyż kiedyś musiałam ją budzić na nocne karmienie! Nastawiałam budzik i zaczynało się przedstawienie z dobudzaniem śpiocha! Doxa ma rację- nocny pokarm jest bardzo wartościowy- przekonałam się o tym, gdy przestałam budzić dziecko do karmienia a ono z kolei przestało przybierać na wadze...

U nas zgniła pogoda, ale na spacer balkonowy pewnie się wybierzemy! ;)
Pozdrawiam!
 
To już wiem dlaczego moja Natalka tak słabo przybiera - prawie w ogóle nie je w nocy :(
 
A tak w ogóle to witam wszystkich :)

Serdeczne życzenia dla Olika, dużo zdrówka przede wszystkim i wszystkiego co najlepsze życzą Natalka z mamą :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLINKA

Wczoraj byłam w pracy wypisać kartę urlopową.Macierzyński kończy mi się w poniedziałek potem tylko zaległy urlop i do pracy!!!!!!
Na samą myśl robi mi się żle.Trzeba zostawić takie maleństwo i to w takim ważnym dla jego rozwoju momencie.Dlaczego w Polsce są tak durne przepisy!!!!
Moim zdaniem matka powinna siedzieć z dzieckiem w domu aż ono skończy roczek.
 
Do góry