reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dziewczyny jeszcze jest Wodnik na Gocławiu ale to kawał drogi ode mnie :( chociaz jakby nie patrzeć to wszędzie mam kawał drogi... ;D
 
Luszka, jest jeszcze obok mnie basen z zajeciami dla dzieci... na Sosnkowskiego :) tez daleko od Ciebie ;) ale moze...
 
jak Wy to robicie, ze Wasze dzieci sa juz w lozeczkach? Natalia była przez 15 minut, wlaczyła SYRENE PT AWANTURA, OBUDZILA kAMILA, KTIRY ZASNAŁ I TO BY BYŁO NA TYLE...
 
A mój Oli dalej śpi ... kiedyś chodził spać około północy, potem przestawił się na 20-21, ale o 18 to przesada! Magdusiek mój Oli nadal na leżaczku ;) Cały czas mam nadzieję, że się obudzi, bo piersi mi pękają, już nawet laktator wyciągnęłam ... ni używałam tego ustrojstwa od bardzo dawna ;)
 
Natalia nie sypia w lezaczku. Zreszta, co ja pisze, jak ma sypiac skoro sypia albo w nocy albo na spacerze ;D Ale na lezaczku sie bawi.
 
Magdusiek Oli jak chce spać to zaśnie wszędzie i w każdych warunkach ;) Ale najbardziej lubi swoje łóżeczko :)
 
W Ursusie sa i na Kasprzaka sa.
A Natalia nie usnie... ciagle sie zbieram, zeby ja sprobowac nauczyc, chcialam teraz zaczac, ale Kamil sie poderwal :(
 
reklama
Ja tu gadu, gadu a w międzyczasie ściągnełam 150ml w parę minut z jednej piersi ... druga też mi pęka ... chyba przystawię Olika przez sen :(
Qrcze nie nawet nie wiem ile on zjada, bo bym ściągnęła porcję jedzeniową ... może jutro się przyda ... mąż w domu, to ja bym poszła na manicure ;) tylko ile tego mleka im zostawić?
 
Do góry