reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witajcie!!! My równiez po szczepieniu.Julcia zniosła je dzielnie, nawet nie zakwiliła, choć były aż dwa ukłucia.Waży 5.640 i Pani doktor stwierdziła że jest niezłym łobuziakiem.Podczas badania pokazywała niezłe sztuczki w stylu"wiginam śmiało ciało...",łącznie z mostkiem i przewrotami na brzuch.Możemy zacząć podawać deserki i zupki bez dodatku mięsa.Całe popłudnie była grzeczna i wesoła,niestety po kąpanku dała niezłego czadu.Dosłownie przed momentem zasnęła, nie wiem na jak długo, w razie problemów podam jej czopek(na niepokój u niemowląt). ;D
 

u nas po szczepieniach jest spoko.....niunio grzeczny jak nigdy....poza tym dzieki pierwszym szczepieniu zaczal przesypiac noce :)
 
Ina Witaj! :)

My też już po szczepieniu. Natalka wykąpana, najedzona (mam nadzieję) i leży w łóżeczku.
Na szczepieniu była bardzo dzielna zapłakała tylko po ukłuciu ale momentalnie sie uspokoiła. Poza tym czarowała panią doktor uśmiechami, też wyginała smiało ciało i nadawała coś po swojemu :)
Waży 5710 czyli za duża to nie jest. Dolna granica normy ale p. doktor nie kazała dokarmiać sztucznie. Stwierdziła że jak jest taka ruchliwa to ten pokarm nie idzie w masę tylko energię.
Pytałam sie o basen i dowiedziałam się że musi być przebadana przez kardiologa. Wizytę mamy dopiero 16 marca wiec chyba bedę próbowała zapisać się do innej przychodni. Moze uda się wcześniej.
 
Ina :laugh: :laugh: :laugh:
a poza tym, to nieźle szalejesz ... jakbyś w ogóle dzieci nie miała ;) Skoro byłaś u fryzjera to fotkę nam tu wklej ;D
 
Jazz pewnie że warto się tam wybrać! Ale jeszcze bardziej warto przyjść na nasze "październikowe" spotanie, koniecznie musisz być na kolejnym!!! Oglądałaś kronikę spotkań?
 
reklama
Z przyjemnością przyjdę - obejrzałam kronikę - fajne z was babeczki bardzo chętnie was poznam
 
Do góry