reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

no właśnie wolałabym żeby tymek mi ją opędzlowywał znaczy tę cycę chorą... ale nie wiem czemu ona mi nie pozwoliła... może przez ten ropień. on się zrobił już spory i jest na samym czubku brodawki...  :-[
 
reklama
Małgosiu - świetnie ten mój maraton przedstawiłas hihihihi

Teddy - coraz bardziej się w tym utwierdzam ... wszystko będzie dobrze :-) Niania świetnie sobie radzi. Dużo śpiewa i potrafi rozśmieszac mojego synia ... a dla mnie póki co jego usmiech mówi mi o tym, że jest mu dobrze :-)
 
no właśnie nie ściągnę :(
już jestem chora jak myślę o tym lakatorze...
nienawidzę go :(
do alergologa w piątek. oczywiście prywatnie...
a u nas na klatce dziś była big awantura z naszymi cholernymi sąsiadami co to ich mieli eksmitować w sierpniu, ale dali im jeszcze jedną szansę... leciały takie k... i ch... i inne, ze aż uszy więdły... boże, żeby ich w końcu wyrzucili na zbity pysk!
teddy nie bądź sadystyczna  ;D
 
Teddy pisze:
efunia, to ona Ci tego pryszcza nie ciachen???

Efuniu - przepraszam, ale powyższe zdanie bardzo mnie rozbawiło :-)
a tak na powaznie to strasznie Ci współczuję. Ciekawe z czego takie świnstwo się bierze? Trzymaj sie jako. Rób okłady i niegdzie nie wychodź !
 
Malgos, no ja wlasnie nie wiem czy to jest dobrze jak sie zatkany gruczol zostawia...
myslalam, ze lekarz to usuwa...  ::)


Efunia... toz ja ze zatroskaniem...
ja bym tego pryszcza ciachen... ;)
 
reklama
dzięki małgosiu... ale czy szalwia nie przyhamuje laktacji w tej drugiej cycy?  :(
weź przestań teddy ciachen po sutku?? aż mi się dupa marszczy ::)
 
Do góry