reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Weekendy będę dzieliła miedzy Tymusia a forum :-)

Teddy pracuję w branży oświetleniowej

Doxa -  głupio bym się czuła jakby obca baba prasował moje majtole :-)

Syluś - wiem i bardzo Ci za to dziękuję :-)

 
reklama
a czemu to moje liczniczki powariowały :( Kto mi grzebał, przyznać się!
k025.gif
 
Syla... a Ty chcesz Batmana???


zobacz, Vertigo sie Spiderman w poscieli spodobal i jak poszla, tak juz godzine nie wraca.....

.... i karaoke... zestaw
 
Hej,
Ale naprodukowałyście, na troszkę odejść i strach podejśc do komputera :)
Jestem dziś zmęczona... bardzo zmęczona. Mam ochotę napić się wina i iśc spać. A wina brak.
Syla, nieźle ;) Myślałam wczoraj o Tobie jak się okazało, że powinnam pojechać do Ikei. NIe wybierasz się czasem? Tam też jest dobra szarlotka :)

Teddy - karaoke zestaw ja chcę!
 
malgosia_76 pisze:
Syluniu,

wykończona jestem tymi przygotowaniam.(a mąż mi nie pomaga, nie przytula, chandra mnie łapie)  jak się spotkamu, to Ci wszystko powiem za dużo pisania, jk chcesz zorganizować urodziny tematyczne dla Oskara to daj sygnał. noł problem

Małgoń, Ty i tak wiesz że Cię wszystkie podziwiamy......No co Ty po tylu latach do męża chcesz się przytulać?????? Toć to już kazirodztwo!!!
 
Witam mamuśki nowe i stare  ;D
Czy do wszystkich w końcu dotarły zdjęcia??
I mam pytanie do mam z elektrycznymi nukami.. jak tym badziewiem się ściąga pokarm .. bo albo ja blondynka albo to wyższa szkoła jazdy
 
Syla jak mogłaś nas zdradzić i bez nas pójść na szarlotkę w Wola Parku :( ;)

Duralex dziękuję, do mnie dotarły fotki!
 
reklama
Do góry