reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jolik bardzo się cieszę, że wszystko z nianią się tak dobrze ułożyło! Będzie dobrze! Nie ma innej opcji!

Magdusiek ja jednak nie wybiorę się jutro z Wami do kina. W ramach żałoby narodowej postanowiłam zostać w domu.
 
reklama
Efunia nie może być tak żle z Twoja piersią skoro Ci nadal humor dopisuje :-D

Doxa - ja tez się cieszę. Jakies obawy jeszcze są, ale jest ich coraz mniej i to strasznie mnie cieszy. Ubolewam jednak nad tym, że w pracy nie będę mogła z Wami gadać, a wieczorkiem bedzie pranie, prasowanie, gotowanie itd :-(
 
efunia, nie po sutku, tylko po pryszczu...
.... ale dooobra, jak wolisz.... juz nic nie mowie...



Jolik, a gdzie Ty wlasciwie pracujesz???
 
witajcie kobitki,

Oj jak miło, zawitały w nasze progi dwie nowe koleżanki. Witajcie Jazz i Aga29. Teraz t już nie ma przeproś musicie pisać (nie tylko czytać)  :)

Oj Teddy, Teddy,  ;D ;D Ty to już musowo powinnaś z domu wyjść.

Małgosiu, a co to??? Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, ptaki na mnie sra.....ą? No tka imprezę przygotowujesz że łolaboga. Powiedz coś więcej na temat tych "tapet" i farb??? Gdzie takie cudo się kupuje i co się z tym robi oprócz tapetowania i farbowania? ;)

Nie zgadniecie gdzie dziś byłam z siostrą. ....Nigdzie indziej tylko w Wola Park na zakupach, hi, hi. No i na naszej kanapie na szarlotce ;D

Jolik, już mnie łapki bolą od trzymania kciuków. Będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Efunia nie miała baba kłopotu, wyskoczył jej pryszcz.  :( No fakt, ciężko przystawiać jak ropień na samej brodawce, ulala. Może żeby nie pękł jak Tym będzie jadł :( Bidactwo. Oby szybko sobie poszedł. To może wcześniej trochę ściągnij z chorego cycka, daj Tymkowi pojeść ze zdrowego i jak będzie chciał jeszcze to wtedy to ściągnięte. Nie będzie płaczu że mało.
 
Teddy, w woli wyjaśnienia. Twoje posty to najlepsze ćwiczenie mięśni brzucha. A ja już mam je jak kamień ;D ;D Chyba muszę sobie zafundować takie krzesło z nocniczkiem, coby się niepomoczyć.
 
reklama
Syluniu,

wykończona jestem tymi przygotowaniam.(a mąż mi nie pomaga, nie przytula, chandra mnie łapie)  jak się spotkamu, to Ci wszystko powiem za dużo pisania, jk chcesz zorganizować urodziny tematyczne dla Oskara to daj sygnał. noł problem
 
Do góry