reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

bez przebrania będzie...
ja już wyglądam jak batman, uszy mi się uniosły na samą mysl ciagłego machania rączką laktatora :(
 
reklama
chwilowo znikam - zgloszono zapotrzebowanie na cyce ;) zajrze pozniej :-*

292.png
 
Efunia jeśli mogę poradzić to przed ściąganiem zrób cycy ciepły prysznic z masowaniem szybciej ściągniesz ten zastój. Dziewuszki czy któraś z Was podawała Maluszkowi antybiotyk? Czy możliwe żeby po tym świństwie dziecko było śpiące? Patryk ma wszystko w nosku. On tylko śpi. Czasami budzi sie na jedzonko ale nie jest w stanie dobrze pociągnąć bo zasypia:(
 
Witam wszystkich i nowe koleżanki też  
a035.gif


Efuniu nie rozumiem czemu Ci powiedzieli że przy zapaleniu masz nie przystawiać Tymka do tej chorej piersi. Do tej pory słyszałam że właśnie należy przystawiać bo dziecko najlepiej leczy wszelkie takie dolegliwości (i najlepiej ściąga pokarm)
Chyba znowu co lekarz to inna szkoła  :( :( :(
 
Vertigo pisze:
patka pisze:
[ciach] Do tej pory słyszałam że właśnie należy przystawiać bo dziecko najlepiej leczy wszelkie takie dolegliwości (i najlepiej ściąga pokarm)

ja tez!


znaczy, ze dolegliwosci leczysz i pokarm sciagasz???


Efunia, Vertigo sobie przystaw... jak mowi, ze jest najlepsza, to ja jej wierze...
 
reklama
Ooo nowe mamusie do nas dołączyły! Jak miło! Witamy, witamy Jazz i Agak29 i zapraszamy do częstych wypowiedzi, a nie tylko "podczytywania" ;)

Dziewczyny podajcie dokładne dane Waszych maluszków tj. datę urodzenia, imię/imiona, wagę i wzrost urodzeniową ... to wpiszę Was na listę październikówych dzieciaczków w naszej galeryjce. No i koniecznie zamieście zdjęcia!
 
Do góry