reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jestem za "misainką", jeśli się nie uchowa. Poza tym klimat dobry, bo prowadzona (cukiernia znaczy się) przez dwie panie lesbijki. To mi sie przyda :)
 
reklama
Duralex,
Dzieki za słodycz. Przyda się! :)
Mój mąż juz dawno pepowinę stracił, ale jak zaczęły sie kwasy między mną a teścku... to zdanie zmienił. Jakiś wrażliwy się zrobił, a wczesniej sam na nich jeździł i od czci i wiary osądzał. Nie rozumiem. Powrót do korzeni po latach?!
Ale coś Go tknęło juz dwa razy dzwoniłmi słodki był. Ciekawe na jak dłuo starczy. Z teściami ewidentny koniec. Nie będę zdrowia traciła, Oli też to dobrze zrobi, bo ją kretyn męczył!
 
no to wstepnie jestesmy umowione... :)

a tak w ogole to ja sie zastanawiam... tyle nas jest z warszawy, czemu my sie tak jeszcze w kupie nie spotkalysmy... moze ktorejs jeszcze by sie chcialo ruszyc to i owo z domu??
 
no to super... w czwartek...

do syli, luszki, patki i shady... i kto tam jeszcze jest... mozna by napisac... bo znajac zycie nie doczytaja...
a moze tez by sie zjawily...
 
reklama
Do góry