reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
cześć babeczki,

Teddy, ja doczytałam, hi, hi. Gdzie się spotykacie?

U mnie Święta minęły, nawet nie wiem kiedy. Iga zrobiła furorę. Wszyscy się zachwycali że taka grzeczna. Przeleżała całe Święta na kanapie uśmiechając się do każdego kto do niej zagadał. Wróciliśmy 26 i kończyliśmy Święta u nas. Każdy przyniósł co mu skapnęło od teściów i się obżeraliśmy :) No i jadłam wszystko oprócz bigosu. Troszkę coś Idze dokuczało ale i tak dzielnie to zniosła. :)

Małgosiu, przerypane z tymi teściami. Nic tylko olać, inaczej się nie da. Mąż ochłonie to się ocknie.

Mati a Wy to mieliście nieciekawą podróż. Boziu coś strasznego, biedni ludzie i córeczka :mad: Koszmar!!! ...że takie rzeczy musza się zdarzać.



 
Cześć,
Dziewczyny, o której wy chodzicie spać !!! Qrcze ja ostatnio o 21 to już grzecznie śpię w swoim łóżku :-D

Zazdroszczę Wam tego wspólnego spotkanka. Nie zapomnijcie cyknąć kilku fotek :-)
My z Orzechem wstępnie jesteśmy umówione na 2 stycznia. Już nie mogę się doczekać :-)

a wiosna juz blisko ... pamiętacie? ZLOT PAŹDZIERNIKOWYCH MAM I ICH DZIECIACZKÓW !!! :-)
 
WITAM

ACH JAK TE SWIETA MINĘŁY. WIGILIE SPEDZILISMY W DOMU A W DRUGI DZIEN SWIAT ODWIEDZILISMY TESCIOWA.....HE HE TYM RAZEM BYŁO OK ..MOZE DLATEGO ZE TYLKO 2,5 GODZINKI TAM BYLISMY. FILIPEK WIDZIAL ZE MAMA SIE NUDZI I ZACZAL TAK RYCZEC WIEC NAKARMILISMY I DAWAJ DO WOZKA.
ababy102vg.gif


MAŁGOSIU
....KURDE OLEJ JĄ...A MĄŻ NA PEWNO ZROZUMIE .....CZASAMI DOROSLI FACECI A ZACHOWUJA SIE GORZEJ NIŻ DZIECI.MOJ TEZ CZASEM MIEWA HUMORY...CHODZI ZABUCZAŁY POŁ DNIA, POTEM JUZ NIE WYTRZYMUJE I KLEI SIE JAK LEP NA MUCHY I ZACZYNA SIE TŁUMACZYC


CZY WASZE MALEŃSTWA TEZ W DZIEŃ TAK MAŁO SPIA.???mOJ FILIPEK SPI ALE TAK PO 30 MINUT PO KARMIENIU.MYSLALAM ZE MAŁE DZIECI CZESCIEJ SPIA W DZIEŃ ;)
 
czuje sie pominieta w kwestii spotkaniowej! :mad: warszafka sie spotyka, a my- reszta swiata- to co? od macochy? ;)

efuniu, niektorzy robia te testy, ale wiekszego sensu w tym nie ma.

ewciu, Tola tez bardzo malo spi w dzien; na szczescie przesypia nam cale noce ;D
 
Cześć Babeczki,
Jak dobrze, że Was mam!!
Co do spotkania, to nieśmiało zaproponowałam Misianke w Parku Skaryszewskim. Miejsce fajne, bo cicho i na spacer możemy się wybrać i piękną sasję zimową z Bobolami zrobić.
Kto za i która godzina pasuje???
Może są inne propozycje??
 
JA NA TO SPOTKANIE SIE NIE ZAŁAPIE......BOZE GDZIE TAM WARSZAWA....SZCZERZE TO JESCZEZ NIGDY NIE BYŁAM....

VERTIGO CZYLI TAK JAK U MNIE.NOCE PRZESYPIA A W DZIEN BARDZO MAŁO
 
dzien dobry
źle się dziś czuję w głowie mi się kręci i żołądek mnie boli... może to grypa :-[

vertigo my od macochy też się spotkajmy... jakoś w połowie drogi ;D
 
reklama
Vertigo pisze:
czuje sie pominieta w kwestii spotkaniowej!  :mad: warszafka sie spotyka, a my- reszta swiata- to co? od macochy? ;)


nie pominieta, tylko z gatunku czytajacych wszystko.... wiec chyba spejalne zaproszenie nie potrzebne... ;)
a amochodu to i ja nie mam i nie narzekam...  :p


a tak w ogole, to dzem dobry...  :-*
 
Do góry