reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Misianka mi pasuje... nie bylam tam nigdy, ale slyszalam ze dzieciaczki sa mile widziane... :)

godzina w sumie mi obojetna... ale moze najlepiej w godzinach w miare rannych, zeby jeszcze ludzi nie bylo...
 
reklama
Witajcie babulki ;)

Małgosiu - aż wierzyć się nie chce .... co za baba!!! >:D

Spotkanko - jasne! My z Olim zawsze jesteśmy gotowi ;) Co prawda jest u mnie bratanica, ale coś wymyślę :p
Duralex - Ty chyba gdzieś niedaleko mnie mieszkasz, mogę Cię zabrać po drodze :)
 
Wlasnie bylismy bez zuzi w Ikei, zuzia pierwszy raz zostala z dziadkiem, raptem na 2,5 godziny, ale ja (w odroznieniu do niej-prawie caly czas przespala) fatalnie to znioslam. :( Czuje sie tylko bezpiecznie jak zostaje Zuzia ze swoim Tata. Nie lubie jej zostawiac z dziadkaimi czy babciami. Wy tez tak macie?
 
Wiem , ze teraz będę wyglądała jakbym sie urwała z kosmosu , ale przez całe święta i przed byłam odłączona od netu. Na życzenia świąteczne to troche sie spóżniłam , ale bardzo dziekuję wszystkim tym które o nas pamietały. Krótka relacja o nas. Ja chora , juz mi powoli przechodzi ( chyba grypa). Mężuś już dopiero co wyzdrowiał. Weronika jak na złość chyba sie odemnie zaraziła (byłyśmy dzisiaj u lekarza , narazie ma tylko katar i dostała jakieś leki). Bilans po świętach jesli chodzi o zdrowie niestety nie wypadł najkorzystniej. Buuuu....
Pozdrawamy wszystkich. I życzymy duuuuuużoooo zdrowia.
 
Jolik pisze:
Cześć,
Dziewczyny, o której wy chodzicie spać !!! Qrcze ja ostatnio o 21 to już grzecznie śpię w swoim łóżku :-D

Zazdroszczę Wam tego wspólnego spotkanka. Nie zapomnijcie cyknąć kilku fotek :-)
My z Orzechem wstępnie jesteśmy umówione na 2 stycznia. Już nie mogę się doczekać :-)

a wiosna juz blisko ... pamiętacie?  ZLOT PAŹDZIERNIKOWYCH MAM I ICH DZIECIACZKÓW !!! :-)

ZLot? Gdzie? Kiedy?
 
*syla* pisze:
cześć babeczki,

Teddy, ja doczytałam, hi, hi. Gdzie się spotykacie?

U mnie Święta minęły, nawet nie wiem kiedy. Iga zrobiła furorę. Wszyscy się zachwycali że taka grzeczna. Przeleżała całe Święta na kanapie uśmiechając się do każdego kto do niej zagadał. Wróciliśmy 26 i kończyliśmy Święta u nas. Każdy przyniósł co mu skapnęło od teściów i się obżeraliśmy :) No i jadłam wszystko oprócz bigosu. Troszkę coś Idze dokuczało ale i tak dzielnie to zniosła. :)

Małgosiu, przerypane z tymi teściami. Nic tylko olać, inaczej się nie da. Mąż ochłonie to się ocknie.

Mati a Wy to mieliście nieciekawą podróż. Boziu coś strasznego, biedni ludzie i córeczka :mad: Koszmar!!! ...że takie rzeczy musza się zdarzać.

ryczec mi sie chce jak o tym mysle :( :( :(
 
Malgosiu wspolczuje tesiowej, na szczescie miedzy mna a moja jest ocean, takze sie bardzo lubimy :laugh:

Ale wam dobrze z tym spotkaniem - zazdroszcze!!!!!!!!!!!!

Ewcia moja niunia tez calutka noc przesypia a w dzien strzela sobie drzemki po 20 minut.

Magda szybkiego wyzdrowienia dla Weroniki.  Ja niestety tez chora, zapalenie oschrzeli z asthma juz od miesiaca, dzisaj idze na przeswietlenie pluc, doktorka chce sie upewnci ze to nei zapalenie pluc   :mad:
 
reklama
Do góry