reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

shady, ja tez tak gadam z Prezesem caly dzien... a potem jak Kamil wraca z pracy potrafie go przywitac "aguu".... juz 2 razy mi sie tom zdarzylo... ::)
 
reklama
Ja nawet śpiewam do melodii "Hej, ho, hej ho, dopracy by się szło" tekst "a gu, a gu, a gułagułagu, a gu ..." ;D ;D ;D :laugh: :laugh:
 

dziewczyny swiat sie wali !!!!!!! cudowna unia europejska uznala marchewke za owoc....a z tego co kojarzy moj mezus slimaki ponoc sa .... rybami....co wy na to????
 

 

KOCHANE CIOCIE


kartkabn1yb.png



Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam i Waszym rodzinom
aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden Wigilijny Wieczór.
Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech,
a Gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczęściu.


Olivierek z mamą





 
Moje drogie,

Mało mnie tu ostatnio ale nadrabiam zaległości, które się nawarstwiły w czasie ostatniej czarnej serii ;)

Teddy, Vertigo, Doxa, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za życzenia, ucałujcie od nas maluszki.

Monique Strauss, buziaczki dla Szymonka. Już wczoraj ;)skończył 2 miesiące. :-*

My również chciałybyśmy złożyć Wam wszystkim kochane mamusie wraz z maluszkami i rodzinkami najserdeczniejsze życzenia:

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany

Życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości,

Śzczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta,

Kochanej twarzy, co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.
Igunia i Syla


swieta29no.png
 
dzień dobry kochane :laugh:
moje dziecię spało od 22 do 5 rano bez przerwy... :laugh:
w sumie się wyspałam tylko głowa mnie boli :( nie wiem czemu :(
dzis ostatnie przedświąteczne zakupy. nareszcie!
 
reklama
Do góry