reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

reklama
Dzieki wielkie za miłe przywitanie :laugh:
Trafiłam na ta stronke dopiero w piatek. Ale niestety najczesciej odwiedzam watek dla samotnych rodziców.
Niestety taki los mnie spotkał.
Pozdrawiam serdecznie
 
Nadziu ale tu nie ma znaczenia czy ktoś jest samotnym rodzicem oraz to czy któraś ma męża czy chłopaka itp to że jesteś samotną przyszłą mamą nie znaczy że ktoś inny nie czuje sie samotny mimo iż ma partnera, po prostu fajnie jest z kimś pogadać, wymienić doświadczenia czy poglądy!! takze zaglądaj zaglądaj!! Pozdrawiam ;)
 
nadzia pisze:
Ale niestety najczesciej odwiedzam watek dla samotnych rodziców.
Niestety taki los mnie spotkał.

Nie jestes sama Nadzia,wiec glowka do gory. :) Mnie takze taki los spotkal,ale najwyrazniej tak musialo byc... Pokazemy swiatu,ze i bez mezczyzn potrafimy sobie poradzic! :D Bo napewno silne z nas kobietki,skoro zdecydowalysmy sie na urodzenie Dzidziusia,a nie np. na jego usuniecie przez to,jaki los nas spotkal (ja osobiscie,mimo wszystko,nie potrafilabym zabic mojego Sloneczka! :) )... Damy rade! Jestesmy we dwie! Glowka do gory! :-*
 
Wielkie dzieki.
Ja tez bym nie mogła tego zrobic. Chociaz ojciec dziecka mnie na to namawiał okropienstwo wrrrrr.
Pewnie ze damy rade musimy bo juz nie długo beda nasze kofane malenstwa i dla nich trzeba zyc.
Choc czasami ciemne chmury zagladaja. Ale niestety takie jest zycie.
Dziekuje za cieplusie słowa i pozdrawiam serdecznie :laugh:
 
Nadzia, mnie nie tylko ojciec Dzidziusia... Ale i niedoszla (cale szczescie!) tesciowa... Ale nawet komentowac mi sie tego nie chce - szkoda slow. :D Najpiekniejsze jest to,ze beda Dzidziulki! :D I teraz tylko to sie liczy! :D Buziaczki i milego przebywanka na forum! :-*
 
AGUTKAZG !!
U mnie niby była zadowolona oh i ach pytała sie ogladała zdjecia usg. Ale cały czas utrzymywała kontakt z byłą dziewczyną wiec wrrrrr. Pózniej usłyszałma że chce wrocic wiec wiecej pytan juz nie miała.
Teraz ani on ani jego matka nie utrzymuja ze mna zadnych kontaktów. Ale to dobrze ;)
Własnie najwazniejsze maluchy.
A i mam nadzieje ze wiecej tej rodzinki juz nie zobacze ;)
 
reklama
Nadzia,nie wiem jak Tobie,ale mi teraz jest latwiej bez awantur mojego Łukasza,bez jego fochow i probie wmowienia mi,ze to JA wlasnie zrabalam nam zycie! Hahaha poprostu! :D Jakis czas temu odezwal sie do mnie po miesiecznym milczeniu i tylko mnie tym wkurzyl... Ale cale szczescie juz mi przeszlo i tylko sie smieje z jego marnego losu. ;) Acha,a teraz znow milczy juz chyba ze 2 tygodnie. :D Najlepiej,ze bylismy ze soba 2 lata,a po 9 miesiacach mi sie oswiadczyl... No coz,chyba,jednak nie potrafilby byc ze mna "na dobre i na zle",jak to obiecywal. ;) Ale,jak to mowi powiedzonko: "Kto wiele obiecuje,ten malo daje". ;)
 
Do góry