reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

reklama
Ewunia bardzo ale to bardzo jest mi smutno,to tak boli!
Jak my jesteśmy bezradne,ja też się boje mam zagrożoną ciążę.
Mam nadzieje że czas złagodzi Twój ból.
 
Wiecie, nie moglam spac cala noc...
Myślałam, myślałam, myślałam...
Chyba nie powinnam Wam mówić o takich przykrych rzeczach. Wy wszystkie teraz powinnyście myśleć tylko o przyjemnych sprawach, nie czytać ani nie słuchac o takich nieszczęściach...
Oszczedze Wam szczegółów....
Ale uważajcie na siebie bardzo.
Ja nie miałam żadnych ale to żadnych objawów poronienia, a dopiero na usg okazało sie że serduszko już nie bije od ponad tygodnia...
Moja dusza płacze ale fizycznie czuję sie świetnie (mimo wczorajszego łyżeczkowania).
Przepraszam, moze i tych ostatnich słów nie powinnam pisac...
Trzymajcie sie i DBAJCIE O SIEBIE I WASZE MALENSTWA.
 
Ewuniu to naprawdę bardzo przykre! :-[ Ale to naprawdę dziwne że nie czułaś się niedobrze albo nie bolał cię brzuch? Dobrze że byłaś na wizycie!

I jak tu się nie bać! :-[

Ważne że nic Ci nie jest! :)
 
Ewuś nie myśl że my nie powinnyśmy albo nie chcemy o tym rozmawiać, każda z nas z calego serca chciałaby ci pomóc więc jeśli choć w ten sposób ze cie wysłuchamy ci pomoże to pisz, my tu jesteśmy. A twoje myśli, przemyslenia moga pomóc mam zauważyć pierwsze nieprawidłowosci.
 
Dokładnie tak samo myśle jak Cleo,pisz wkońcu cały czas byłaś z nami i zdazyłyśmy się poznać.
A my nie uciekamy od tego tematu, a w życiu nigdy nic nie wiadomo.
 
EWA TRZYMAJ SIE CIEPŁO!!! BEDZIE DOBRZE, ZOBACZYSZ. Masz swoich dwóch mezczyzn, pomogą Ci!!!Pozdrawiam Cie, i jak pozniej bedziesz miała ochotę pogadac na GG to pisz smiało!!!
 
Ewuniu! Trzymaj się! Dobrze, że masz bliskich przy sobie. Jestem z Tobą jakbys chciała pogadać dawaj znać!  
 
Ewciu tak mi przykro...
niestety nie potrafię cie pocieszyć.. zostaniesz na naszej liście z aniołkiem swoim w secru ( chyba że nie chcesz to powiedz a wykreslimy cię jeżeli dla ciebie to zbyt bolesne )

oto nasza lista

Joaś - cos koło początku września
AgamamaAni - 2.września 2006
adasia - 8 września 2006
Marrtruda 8 września
edi - 8 września 2006
agi25 - 11/13 września 2006
cleo28 - 14 września 2006
olasek - 15 września
Margolis 16 września
marzenia 16 września
mycha12 - 16 września
agutkaZG - 17 września
Natalka21 - 17 września
mamaoska- 18 września
agusia_m - 20 września 2006
Megi80 - 21 wrzesnia
AgnieszkaU - 24 września
MIśka_T - 25 września ( do potwierdzenia jeszcze )
Magdamaciek- druga połowa września
 
reklama
Do góry