reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

Witam wszystkie przyszle mamusie :-D

Niektóre pewnie czekały bardzo długo na ten dzień,aby zostać mamusiami.
Ja na moją fasoleńkę czekałam z mężem półtora roku i wkońcu sie udało !!! ;D

Termin porodu mam na 17.09.2006 dzień po moich urodzinkach :)
Czekamy z niecierpliwością na przytulenie naszego owocu miłości...

Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia ! ;)
 
reklama
Agutka i Natalka Witajcie! ;)

Mamy podobny termin! Mi lekarz wyliczył na 16 września wiec idziemy prawie łeb w łeb !! ;)

Odwiedzajcie nas i składajcie relacje z wizyt i USG

pozdrowiania!!
 
Witam ponownie!
Dziś miałam wizyte kontrolną u pani ginekolog,pierwsza po szpitalu z zeszłego tygodnia w ktorym lerzałam 4 dni teraz biore duphaston 2 razy dziennie.Pani doktor powiedziala ze mam brać ten lek 2 razy dziennie do 14 tc a pozniej dawki beda sie zmniejszać,jestem przerazona bo drogi jest ten duphaston :(.Ale cóż mus to mus.Tak w ogole to moja druga wizyta od początku ciąży.Wszystkie badania mam dobre.Dzidzia dobrze sie rozwija ma juz prawie 5 cm. ;D ale przykro mi bo nie dostalam zdjecia z USG :( mam tylko jedno zdjecie mojego maleństwa ze szpitala z 8 tc.Tak bardzo chciałam mieć wszystkie zdjecia na bierząco mojej kruszynki :( ale w sumie cieszę sie ze wszystko jest w pożądku bo tak sie najadlam strachu w szpitalu ze szok!Tak szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z pani doktor ktora prowadzi moja ciąże!Co wieć mogę zrobić...?
No nic...
Pozdrawiam wszystkich cieplusio.... ;)
 
A jednak możesz cos zrobić ;)
Możesz zmienic lekarza.Na głównym forum jest taki temat Złota lista lekarzy i szpitali,alebo cos w ten deseń.Może tam znajdziesz opinię co do lekarza z miasta,z kóergo pochodzisz.Uważam,że zaufanie do ginekologa to bardza ważna sprawa,i jeśli czujesz,że Ona jest nie taka jakbys chciała to ją "wymień" ;D
Moja koleżanka zmienila ginekologa w 5 mc.
 
WItaj Natalka

więc poprawiam listę..

Joaś - cos koło początku września
AgamamaAni - 2.września 2006
adasia - 8 września 2006
Marrtruda 8 września
edi - 8 września 2006
agi25 - 11/13 września 2006
cleo28 - 14 września 2006
olasek - 15 września
Margolis 16 września
marzenia 16 września
mycha12 - 16 września
agutkaZG - 17 września
Natalka21 - 17 września
mamaoska- 18 września
agusia_m - 20 września 2006
Megi80 - 21 wrzesnia
AgnieszkaU - 24 września
MIśka_T - 25 września ( do potwierdzenia jeszcze )
Magdamaciek- druga połowa września
 
witam wrześnióweczki!!!
zaglądam do Was czasami z sentymentu, ja jestem wrześniówką 2005 :) więc przeżywam wszystko od początku.
moja ciąża niestety nie należała do wymarzonych. na poczatku było rewelacyjnie żadnych mdłości i rewelacyjne samopoczucie. później miałam mnóstwo problemów, ale o tym to Wam nie napiszę, bo taka wiedza się nie przyda do niczego.

najlepszym sposobem, żeby wszystko było ok jest zero stresu i optymizm. mnie naprawdę pomogło.

Moja Rozalia miała urodzić się 28.09, ale jej się nie spieszyło i urodziła się 07.10. mimo wszystko zostałam na wrześniówkach :)

trzymam kciuki za Was i Wasze Maleństwa!!!


Miłego Dnia!!

p.s. w razie potrzeby służę radą.
 
Cześć Tunia!
Masz śliczną córcię. Może czas już pomyśleć o rodzeństwie, skoro tak Cię tu ciągnie? ;)
 
Marrtruda pisze:
Cześć Tunia!
Masz śliczną córcię. Może czas już pomyśleć o rodzeństwie, skoro tak Cię tu ciągnie? ;)

narazie z różnych względów nie, ale napewno Rozi nie będzie jedynaczką ;D


a jeszcze wypadałoby zapytać, czy mogę sobie do was zaglądać czasami?
 
reklama
Do góry