reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

reklama
Ewunia bardzo mi przykro! :(Trzymaj się ciepło! I nie załamuj się! Jesteśmy z Tobą!
 
Staram sie byc dzielna i nie zalamywać się ale to bardzo trudne...
Najważniejsze, że mam obok moich dwóch ukochanych mężczyzn synka Adasia i męża Andrzeja.
 
Ewuniu,nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro....
Jeśli chcesz pogadac prywatnie to napisz a podam mojego maila lub telefon,bo na gg nie bardzo mam czas.
Placzę...
 
Dziekuje edi. Jeśli mozesz to podaj mi swoj adres @. Napisze do Ciebie i sie troche moze pouzalam ale chyba dopiero jutro bo dzisiaj padam z nóg, po tych calkowicie negatywnych emocjach i po narkozie (łyżeczkowanie).
Mam dosc dzisiejszego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
edith.g-z@wp.pl
czekam
i jeśli już teraz moge coś doradzić to użalaj się i mów o tym, to trzeba przegadać.
jestem dziś szczególnie z Tobą i małym aniołkiem(*)
 
reklama
ewuniu bardzo, bardzo mi przykro :( wiem co czujesz, mnie też to kiedyś spotkało, trzymaj się chocwiem ze bedzie bardzo cieżko. Dobrze że masz swoich mężczyzn, to wielka podpora. Jak masz ochote to sie nam wygadaj, jest tu chyba sporo dziewczyn które przeżyły cos podobnego i na pewno cię zrozumiemy. Ściskam mocno
 
Do góry