reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

:D Czesc Mamusie,
na razie nie mam co narzekac dzidzius rosnie i skonczyl juz 7 tydzien :)
ale chyba straszny z niego żarłok bo z glodu az mnie zoladek boli i nic nie tyje...
zobaczymy jak to dalej bedzie...

Buźki dla wszystkich ciężarówek!!!!

PS jak mozna sobie załączyć taki pasek na dole z rozwojem dzidziusia?
 
reklama
Witam

Jakos dzień przeleciał dzisiaj liczę już tylko godziny do jutrzejszego USG :)


Pozdrawiam gorąco :laugh:
 
witaj Agnieszka18
jak będziesz znać dokładny termin porodu daj znać dopisemy cie do listy

a oto uaktualniona lista
Joaś - cos koło początku września
AgamamaAni - 2.września 2006
adasia - 8 września 2006
Marrtruda 8 września
edi - 8 września 2006
agi25 - 11/13 września 2006
cleo28 - 14 września 2006
olasek - 15 września
Margolis 16 września
marzenia 16 września
mycha12 - 18 września
mamaoska- 18 września
agusia_m - 20 września 2006
Megi80 - 21 wrzesnia
ewaunia75 - 25 września
MIśka_T - 25 września ( do potwierdzenia jeszcze )
Magdamaciek- druga połowa września

jeżeli któras ma zastrzeżenia co do koloru mówcie.. .. kolory tak losowo dobierałam ..
 
8) mam nadzieje ze poklikalam i mam juz pasek z dzidziusiem

PS jak sie czujecie dziewczyny? bo ja wlasciwie super! Ból żołądka mija po starym sposobie (polecony zresztą przez ldoswiadczonego interniste -tate przy okazji) Nie wiadomo czemu ale mała czarna zwykle szkodzi na żołądek  a w ciąży pomaga! GWARANTUJE! jestem pod wrazeniem....
Buzki
 
:-[ dobra ja chyba jestem jednak blondynka! jak ktos ma podejscie do takich jak ja to prosze o wskazowki krok po kroku........
 
Witaj Agusia
Wydaje mi się ze wklejasz nie ten kod. Trzeba wkleic zazwyczaj drugi w kolejnosci, taki specjalny na forum.
Sprobuj jeszcze raz. ;)
Powodzenia
 
agusia_m BBCode bo widzę, że korzystasz z baby-gaga. I upewnij się, że skopiowałaś cały kod. Jesteś już blisko i nie przejmuj się, nie Ty jedna masz z tym kłopot. U niemowlaków jest cała lista linków do suwaczków. Obejrzyjcie sobie, ja zdążyłam już ze trzy razy zmienić. ;D
 
reklama
Witajcie !!

Byłam dzisiaj u gina to był chyba najpiękniejszy dzień w moim życiu !! :D :D

Widziałam maleństwo i słyszałam serduszko
:laugh: :laugh:

Boże aż się popłakałam !!! :laugh: :laugh: :laugh:

Zmienił mi się termin rozwiązanie nastąpi wg obliczeń gina 16 września prosze wiec o zmianę !!

Pozdrawiam gorąco
 
Do góry