reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Hejka! Jestem po wizycie standardowej, ponieważ martwiłam się że brzuch mi twardnieje mam nadal brać duphaston 2x oraz magnez 3x2 i nie macać brzuszka tak często bo to ponoć wzmaga. Szyjka 6,25cm więc pani doktor powiedziała że mogłabym się podzielić z koleżanką :) więcej się dowiem za tydzień na połówkowych.
Wow 6cm... nie wiedziałam że może być aż tyle...
Super że wszystko ok.
A z tym głaskaniem brzuszka to niestety prawda... lubi się wtedy bardziej spinać.
 
reklama
Sasanka- jesteś wysoka, że taka szyjka długa? Czy po prostu dobrze obdarowana ? Hehe
Ja z tych raczej malutkich 158cm i obecnie 55 kg wagi a szyjka długa może dlatego że dosyć dużo leniuchuje :) dzieci jeszcze nie mam, przez poronienia jestem na L4 więc nie mam za dużo do roboty także leże czytam, szydełkuje i oglądam seriale
 
Ja z tych raczej malutkich 158cm i obecnie 55 kg wagi a szyjka długa może dlatego że dosyć dużo leniuchuje :) dzieci jeszcze nie mam, przez poronienia jestem na L4 więc nie mam za dużo do roboty także leże czytam, szydełkuje i oglądam seriale
No to nie reguła niestety hehe. Ja też leżę już od września i odpoczywam sobie a szyjka 3 cm.
 
Wróciłam właśnie ze zwykłej wizyty. Lekarz zbadał mnie ginekologicznie i mówi że jest idealnie. Szyjka długa i zamknięta (wcale mu w to nie wierzę bo w poprzedniej ciąży mówił tak samo). Mam skierowanie na usg zwykłe nie polowkowe na następny wtorek. Wtedy też dostanę skierowanie na badania krwi i moczu. No i najlepsze że słuchaliśmy serducha :D jestem znowu zakochana ;)
 
Po wizycie jestem zadowolona. Caly czas - 2kg.z maluchem wszystko wporzadku. Plyn owodniowy w normie, lozysko rowniez, szyjka zamknieta i macica siega juz do pepka. Na usg nadal 2 raczki i 2 nozki oraz komplet paluszkow.sprawdzal lekarz takze serduszko i wszystko na ta chwile wyglada idealnie. Plec sam szukal po czym zapytal czy w ogóle ma szukac? Ale niestety dzidzius tak sobie pepowina fikal mial ja tak miedzy nozkami ze bylo ciezko. Z zadnej str nie dalo sie podejsc. Powiedzial ze sklanialby się ze chlopiec ale to jak wrozenie z fusow i mamy sie do tej mysli nie przyzwyczajac. Na nastepnej wizycie moze bedzie bardziej wspolpracujacy. I super bo zwolnienie dostalam juz elektroniczne i moglam sobie oszczedzic wizyty w firmie :)
Troche dzidzius nadgonil bo byla roznica z Om 4 dni a teraz 2 dni. I termin porodu mi zmienil juz nie na z OM tylko z dzisiejszego usg na 23.04
 
reklama
Po wizycie jestem zadowolona. Caly czas - 2kg.z maluchem wszystko wporzadku. Plyn owodniowy w normie, lozysko rowniez, szyjka zamknieta i macica siega juz do pepka. Na usg nadal 2 raczki i 2 nozki oraz komplet paluszkow.sprawdzal lekarz takze serduszko i wszystko na ta chwile wyglada idealnie. Plec sam szukal po czym zapytal czy w ogóle ma szukac? Ale niestety dzidzius tak sobie pepowina fikal mial ja tak miedzy nozkami ze bylo ciezko. Z zadnej str nie dalo sie podejsc. Powiedzial ze sklanialby się ze chlopiec ale to jak wrozenie z fusow i mamy sie do tej mysli nie przyzwyczajac. Na nastepnej wizycie moze bedzie bardziej wspolpracujacy. I super bo zwolnienie dostalam juz elektroniczne i moglam sobie oszczedzic wizyty w firmie :)
Troche dzidzius nadgonil bo byla roznica z Om 4 dni a teraz 2 dni. I termin porodu mi zmienil juz nie na z OM tylko z dzisiejszego usg na 23.04
Ale fajnie mamy termin na ten sam dzień [emoji3]
 
Do góry