reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Dzięki dziewczyny
usg miałam w szpitalu , rutynowe przy przyjęciu
lekarz nie podawał wagi dziecka . Znalazłam ja dopiero na wypisie ze szpitala . A i moja teściowa mnie załamała bo powiedziała ze ona by się zaczęła martwić
Tym ze schudłam tyle ( prawie 7 kg od początku ciąży ) i ze na pewno coś jest nie tak . Mąż do niej wczoraj zadzwonił i powiedział ze ma się nie wpierdal. .. a ja byłam wystraszona jak nigdy
Ale już ok nie będę wogole z babą gadać :)
 
reklama
Waga naprawdę nie ma większego znaczenia. Mój pierworodny miał 3730g i wyszedł bez większego problemu. Z 3 parte i już. Poród też jak na pierwszy to szybki, bo 5 godzin. Córka średniak 3520g i też z 2 parte i wyszła ;) Koleżanka 2kg córkę parła 2 godziny.
 
Dzięki dziewczyny
usg miałam w szpitalu , rutynowe przy przyjęciu
lekarz nie podawał wagi dziecka . Znalazłam ja dopiero na wypisie ze szpitala . A i moja teściowa mnie załamała bo powiedziała ze ona by się zaczęła martwić
Tym ze schudłam tyle ( prawie 7 kg od początku ciąży ) i ze na pewno coś jest nie tak . Mąż do niej wczoraj zadzwonił i powiedział ze ma się nie wpierdal. .. a ja byłam wystraszona jak nigdy
Ale już ok nie będę wogole z babą gadać :)
Uspokój się. Jesteś przecież pod stałą kontrolą.
 
Dzięki dziewczyny
usg miałam w szpitalu , rutynowe przy przyjęciu
lekarz nie podawał wagi dziecka . Znalazłam ja dopiero na wypisie ze szpitala . A i moja teściowa mnie załamała bo powiedziała ze ona by się zaczęła martwić
Tym ze schudłam tyle ( prawie 7 kg od początku ciąży ) i ze na pewno coś jest nie tak . Mąż do niej wczoraj zadzwonił i powiedział ze ma się nie wpierdal. .. a ja byłam wystraszona jak nigdy
Ale już ok nie będę wogole z babą gadać :)
Jeżeli miałaś przed ciążą nadwagę to -7 nie jest czymś złym. Ja schudłam kilo. Mam 157 waga 60. Teraz 59 lekarz mówi że fakt mogłabym przytyć, ale mam jeszcze niecałe 2 kilo nadwagi wg bmi. I choć waga -1kg brzuchol już fajnie ciążowo wygląda:)
 
Dzięki dziewczyny
usg miałam w szpitalu , rutynowe przy przyjęciu
lekarz nie podawał wagi dziecka . Znalazłam ja dopiero na wypisie ze szpitala . A i moja teściowa mnie załamała bo powiedziała ze ona by się zaczęła martwić
Tym ze schudłam tyle ( prawie 7 kg od początku ciąży ) i ze na pewno coś jest nie tak . Mąż do niej wczoraj zadzwonił i powiedział ze ma się nie wpierdal. .. a ja byłam wystraszona jak nigdy
Ale już ok nie będę wogole z babą gadać :)

Nie martw sie. Ja jestem 8 na minusie. 19t1d dziecko wazylo 260 i lekarz mowil, ze prawidlowo. Wiec u Ciebie jest jak najbardziej ok :)
 
Jeżeli miałaś przed ciążą nadwagę to -7 nie jest czymś złym. Ja schudłam kilo. Mam 157 waga 60. Teraz 59 lekarz mówi że fakt mogłabym przytyć, ale mam jeszcze niecałe 2 kilo nadwagi wg bmi. I choć waga -1kg brzuchol już fajnie ciążowo wygląda:)
no ja przed ciaza miałam 10 kg nadwagi , ważyłam 62kg przy 154 wzrostu
teraz ważę 55kg
no ale ja zawdzięczam to diecie bo mam kamienie żółciowe które dały i ujawniły sie w ciąży , wcześniej o nich nie wiedziałam

nie powiem bo brzuchol mam juz konkretny
 
Waga naprawdę nie ma większego znaczenia. Mój pierworodny miał 3730g i wyszedł bez większego problemu. Z 3 parte i już. Poród też jak na pierwszy to szybki, bo 5 godzin. Córka średniak 3520g i też z 2 parte i wyszła ;) Koleżanka 2kg córkę parła 2 godziny.
Moja córka 4.150 i wyszla na 3 parcia z czego jedno na podwojnym oddechu. Nie bylo mi jakos ciężko ale boje sie pekniecia dlatego licze ze moze jak ciut drobniejsze to sie uda.
 
no ja przed ciaza miałam 10 kg nadwagi , ważyłam 62kg przy 154 wzrostu
teraz ważę 55kg
no ale ja zawdzięczam to diecie bo mam kamienie żółciowe które dały i ujawniły sie w ciąży , wcześniej o nich nie wiedziałam

nie powiem bo brzuchol mam juz konkretny
Masz ataki w ciąży?? Tego sie najbardziej boje... Mam od 4 lat kamice pecherzykowa i w ciąży dala spokoj. Ale jakby mnie dopadl atak teraz chyba bym umarla. Nikt nie chce sie podjąć wyciecia woreczka bo za rzadko daje dolegliwosci bolowe. Gdybym miala zr 2-3na tydzien bym sie kwalifikowala. Co za debilne podejście.
 
Ją przed zajściem w ciążę zaczęłam dostawać ataków kamicy woreczka. Ból okrutny, dlatego podeszałam zadaniowo i poszłam na zabieg zanim zaszłam w ciążę. Teraz mam problem, bo bolą mnie blizny. Zabieg był w marcu laparoskopem i teraz jak rośnie brzuszek to boli szczególnie ta w pępku, jakby ktoś ciął ostrzem :-(
 
reklama
Ją przed zajściem w ciążę zaczęłam dostawać ataków kamicy woreczka. Ból okrutny, dlatego podeszałam zadaniowo i poszłam na zabieg zanim zaszłam w ciążę. Teraz mam problem, bo bolą mnie blizny. Zabieg był w marcu laparoskopem i teraz jak rośnie brzuszek to boli szczególnie ta w pępku, jakby ktoś ciął ostrzem :-(
Robilas prywatnie czy na nfz? Mi na nfz chirurg odmowil. Wg nich nie kwalifikuje sie a kazdy atak skonczylam na sorze. Bo juz wymiotowalam z krwia ale to zapewne podraznione gardlo. Ogolnie bol wykanczajacy. Trzymal mnie zazwyczaj 4-5h i spokój na pol roku. Moze powinnam byla sklamac ze boli czesciej? Ale ja się boje klamac lekarzom w takiej kwestii...

Super ze masz to za soba :)
 
Do góry