reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Moje też <3!
Zresztą moja mama twierdzi, że też jest ich mamą.
Na szczęście nie kłócimy się o to, która jest „prawilniejszą” xD.


Dokładnie! Mam takie same odczucia.
Jedynie jak są filmiki zwierząt razem z dziećmi, to wtedy mogę stwierdzić, że są słodkie.
Chociaż w sumie to i tak te zwierzaki wywołują u mnie emocje. Dzieci są tylko dodatkiem.
My jak zawozimy moja sunię do moich rodziców no na weekend jak wyjeżdżamy to mówię jej że jedzie do dziadka i ona się mega cieszy ☺️ pewnie dlatego że moi rodzice ja mega rozpieszczają ;)
 
reklama
Ale jak🥺😢🤨?

Jeju, ja to zdecydowanie ubóstwiam koty za ich niezależność. Tzn. kocham wszystkie zwierzaki i mam pieska, który jest rozpieszczony do granic możliwości, ale nooo wolę koty.
One nie robią, co im się każe, tylko mają wywalone xD.
Taaaak..wieeeem, ale trafiłam wiele razy w swoim życiu na koty, które mnie do siebie zawsze tylko zrażały 😬. Jeden jedyny kot mojej kumpelki zachowuje się jak typowy pieseł i tego kota naprawdę lubię 😂🥸. Kotopies 🤪
 
Dziś jajnik tak mnie dziś boli, że chyba oszał😂😂😂.
My jak zawozimy moja sunię do moich rodziców no na weekend jak wyjeżdżamy to mówię jej że jedzie do dziadka i ona się mega cieszy ☺️ pewnie dlatego że moi rodzice ja mega rozpieszczają ;)
Ja tak mówię do kota jak wyjeżdżamy na wczasy, że jedzie do babci 😂 która ja rozpieszcza🙈
 
Hej dziewczyny, podczytuje was od jakiegoś czasu, postanowiłam się odezwać ponieważ mam problem i chciałabym zapytać was ponieważ widzę, że wasza wiedza jest ogromna. Staramy się o dziecko, to pierwszy cykl z duphastonem ponieważ mam niedomoge. Cykle mam 27-29 dni.
EAB5170A-D93D-47F2-99EA-F6FC9EADB4F0.jpeg
Dziś jest 25 dzień cyklu czyli ostatni w którym powinnam brać duphaston. Zrobiłam rano test, pink strumieniowy bo wiele z Was go poleca i jest tak delikatna kreska ze ledwo widoczna. I tutaj moje pytanie, jutro z rana powtórzę test i jeśli wyjdzie znowu jasna druga kreska powinnam dalej kontynuować duphaston jak do tej pory 2 razy dziennie? Niestety na ostatniej wizycie lekarz tak się spieszył ze nie poinformował mnie co zrobić jeśli uda się zajść w ciąże stad moje pytanie 😕 test rozebrany ponieważ szybka była porysowana i kompletnie nie było nic widać
 

Załączniki

  • 9E0A6F8F-46B4-448F-AA8C-2554FEC3CC79.jpeg
    9E0A6F8F-46B4-448F-AA8C-2554FEC3CC79.jpeg
    794,6 KB · Wyświetleń: 64
Hej dziewczyny, podczytuje was od jakiegoś czasu, postanowiłam się odezwać ponieważ mam problem i chciałabym zapytać was ponieważ widzę, że wasza wiedza jest ogromna. Staramy się o dziecko, to pierwszy cykl z duphastonem ponieważ mam niedomoge. Cykle mam 27-29 dni.Zobacz załącznik 1446677 Dziś jest 25 dzień cyklu czyli ostatni w którym powinnam brać duphaston. Zrobiłam rano test, pink strumieniowy bo wiele z Was go poleca i jest tak delikatna kreska ze ledwo widoczna. I tutaj moje pytanie, jutro z rana powtórzę test i jeśli wyjdzie znowu jasna druga kreska powinnam dalej kontynuować duphaston jak do tej pory 2 razy dziennie? Niestety na ostatniej wizycie lekarz tak się spieszył ze nie poinformował mnie co zrobić jeśli uda się zajść w ciąże stad moje pytanie 😕 test rozebrany ponieważ szybka była porysowana i kompletnie nie było nic widać
Powtórz jutro a jak będzie kreska to bierz dalej duphaston i zrób betę i progesteron. 😉
 
Hej dziewczyny, podczytuje was od jakiegoś czasu, postanowiłam się odezwać ponieważ mam problem i chciałabym zapytać was ponieważ widzę, że wasza wiedza jest ogromna. Staramy się o dziecko, to pierwszy cykl z duphastonem ponieważ mam niedomoge. Cykle mam 27-29 dni.Zobacz załącznik 1446677 Dziś jest 25 dzień cyklu czyli ostatni w którym powinnam brać duphaston. Zrobiłam rano test, pink strumieniowy bo wiele z Was go poleca i jest tak delikatna kreska ze ledwo widoczna. I tutaj moje pytanie, jutro z rana powtórzę test i jeśli wyjdzie znowu jasna druga kreska powinnam dalej kontynuować duphaston jak do tej pory 2 razy dziennie? Niestety na ostatniej wizycie lekarz tak się spieszył ze nie poinformował mnie co zrobić jeśli uda się zajść w ciąże stad moje pytanie 😕 test rozebrany ponieważ szybka była porysowana i kompletnie nie było nic widać
Jak masz niedomogę to raczej nie powinnaś odstawiać duphastonu
 
Taaaak..wieeeem, ale trafiłam wiele razy w swoim życiu na koty, które mnie do siebie zawsze tylko zrażały 😬. Jeden jedyny kot mojej kumpelki zachowuje się jak typowy pieseł i tego kota naprawdę lubię 😂🥸. Kotopies 🤪
Mnie kot strasznie podrapał jak miałam może ze 4 lata... od tamtej pory jestem nieufna wobec kotów 😆
Mam owczarka niemieckiego, ale to taki typowo podwórkowy pies, chciałam takiego mniejszego do domu, ale w tej kwestii nie ubłagam męża I 😄 ten owczarek jest kochany, ale to taki kolos, że łooo...jakby chciał to by zabił 😄
 
reklama
Macie jakieś doświadczenia z żelem nawilżającym feminum? Byłby odpowiedni do starań? Niby używamy tego conceive ale on jest mało wydajny jak dla nas a kosztuje też nie mało.. pozatym jakoś tak szybko wysycha i szukam jakiejś alternatywy. Ogólnie biorę olej z wiesiołka, w tym cyklu włączę jeszcze siemie lniane ale jakoś tak zawsze ciut brakuje tego nawilżenia mimo wszystko
Co do żelu, to niestety nie pomogę, ale mogę powiedzieć, że u mnie olej z wiesiołka zadziałał wręcz odwrotnie.
Po odstawieniu antykoncepcji nie miałam raczej problemów z suchością, ale poczytałam tutaj, że olej z wiesiołka super wpływa na śluz. Brałam przez dwa cykle i nie mogłam uwierzyć jak sucho się zrobiło 😳 odstawiłam i wszystko wróciło do normy.
 
Do góry