reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ale się ubawiłam tymi Waszymi historiami 🤣😅 my też używamy ręcznika papierowego tylko ja zawsze krzyczę na mojego że jeden listek i tyle, przytykam piździoszke i oddaje zawartość w toalecie. Oczywiście bardzo często zdarza mi się leżeć z 20 min z nogami na ścianie 🤣 a pamiętam jak w udanym cyklu z którego mam synka wróciłam akurat z nocki rano no i były seksy po mi w robocie owulak wyszedł pozytywny i właśnie przytkałam tak jak zwykle i mi się zasnęło całą zawartością, obudzilam sie dopiero po kilku h i poszłam do lazienki. Do dziś zastanawiam się czy czasem właśnie to jakoś nieprzyczynilo się do zapłodnienia że plemniory miały duzooo czasu zeby dotrzec :)
moja przyjaciółka sie starała (ale tak na luzie, bez badań) 4 lata i właśnie mówi, że z takiego seksu, gdzie zasnęła z zawartością ma córkę. Ile w tym prawdy, nie wiem. ALe u mnie nie ma na to szans, bo ja muszę być wysikana pierdyliard razy przed snem
 
reklama
Niektórzy próbują z kubeczkiem menstruacyjnym albo jest nawet taki specjalny do tego celu :)

Natknęłam się na takie w necie. Ale jakoś się nie skusiłam żeby spróbować ...
Pojawił mi się mega rozciągliwy śluz, cycki bolą ale do pozytywnego testu jeszcze daleko ... Ostatnio też tak miałam i z cyklu nic nie wyszło a byłam u lekarza wtedy....
 
Natknęłam się na takie w necie. Ale jakoś się nie skusiłam żeby spróbować ...
Pojawił mi się mega rozciągliwy śluz, cycki bolą ale do pozytywnego testu jeszcze daleko ... Ostatnio też tak miałam i z cyklu nic nie wyszło a byłam u lekarza wtedy....
ja ogólnie w to nie wierzę. Ale tonący brzytwy się chwyta... xD
 
moja przyjaciółka sie starała (ale tak na luzie, bez badań) 4 lata i właśnie mówi, że z takiego seksu, gdzie zasnęła z zawartością ma córkę. Ile w tym prawdy, nie wiem. ALe u mnie nie ma na to szans, bo ja muszę być wysikana pierdyliard razy przed snem
No generalnie nie jest polecane zasypiać z zawartością, bo można nabawić się infekcji, a nie ciąży.
Nie jest też zalecane po nadmierne mycie.
Za to wysikiwanie zawartości jest bardzo zalecane i delikatne podmycie.

Zresztą nie wyobrażam sobie zasnąć z zawartością. Przecież to by cały czas wylatywało. Blee.
 
No generalnie nie jest polecane zasypiać z zawartością, bo można nabawić się infekcji, a nie ciąży.
Nie jest też zalecane po nadmierne mycie.
Za to wysikiwanie zawartości jest bardzo zalecane i delikatne podmycie.

Zresztą nie wyobrażam sobie zasnąć z zawartością. Przecież to by cały czas wylatywało. Blee.
no ja właśnie tak czy tak zawsze ide siku po, bo ja muszę być wysikana na 100, żeby zasnąć
 
Ja chyba spróbuję z tym kubeczkiem, są nawet specjalne tak jak wyżej tu była mowa. W sumie co szkodzi... Warto spróbować 😁
 
reklama
Do góry