reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ja byłam mega pozytywnie nastawiona na starania w tym cyklu, oprócz tego, że nie uprawialiśmy seksu dzień po owu (wg kalendarzyka) to nie mam do nas żadnych zastrzeżeń w tej kwestii. Teraz od dwóch dni mega spadł mi humor. Nie ułatwia mi tego to, że muszę rozejrzec się za prezentem na roczek dla chrześnicy męża. Pójdę na ten roczek i oprócz tej małej księżniczki zobaczę jeszcze jej mamę w kolejnej ciąży... boję się tego po prostu.

Mam tak samo. Kiedy testujesz? U mnie wg kalendarzyka okres powinien być 6 października

U mnie powinien być koło 3 października, ale testuje 30 września, to będzie jakiś 11 dni po owu. A Ty?
 
reklama
Ja byłam mega pozytywnie nastawiona na starania w tym cyklu, oprócz tego, że nie uprawialiśmy seksu dzień po owu (wg kalendarzyka) to nie mam do nas żadnych zastrzeżeń w tej kwestii. Teraz od dwóch dni mega spadł mi humor. Nie ułatwia mi tego to, że muszę rozejrzec się za prezentem na roczek dla chrześnicy męża. Pójdę na ten roczek i oprócz tej małej księżniczki zobaczę jeszcze jej mamę w kolejnej ciąży... boję się tego po prostu.

Mam tak samo. Kiedy testujesz? U mnie wg kalendarzyka okres powinien być 6 października

Myślałaś o rozmowie z psychologiem? Jak na tak krótki czas starań bardzo dużo w Tobie negatywnych emocji. Na początku starań zazwyczaj jest więcej ekscytacji niz nerwów. Jeśli już teraz tak bardzo przeżywasz niepowodzenie to warto zadbać o siebie. Oczywiście życzę Ci żebyś już zaszła w ciążę i nie musiała się w ogóle niczym więcej przejmować, ale prawda jest taka ze ta ciąża może się pojawić za miesiąc, rok czy 10 lat i jeśli już teraz tak bardzo się spalasz to w jakiej kondycji będziesz wtedy?
 
Ja byłam mega pozytywnie nastawiona na starania w tym cyklu, oprócz tego, że nie uprawialiśmy seksu dzień po owu (wg kalendarzyka) to nie mam do nas żadnych zastrzeżeń w tej kwestii. Teraz od dwóch dni mega spadł mi humor. Nie ułatwia mi tego to, że muszę rozejrzec się za prezentem na roczek dla chrześnicy męża. Pójdę na ten roczek i oprócz tej małej księżniczki zobaczę jeszcze jej mamę w kolejnej ciąży... boję się tego po prostu.

Mam tak samo. Kiedy testujesz? U mnie wg kalendarzyka okres powinien być 6 października
Widać ,Że bardzo to przezywasz i napewno to nie pomaga . Można by kogoś pouczać ,ale nie chce by tak to wyglądało bo sama wiem na swoim przykładzie ze tego nie da się tak weeliminowac . Starania mogą różnie trwać wszystko zależy od obu osób nie jednej . I najlepiej podejść z dystansem bo to może buc miesiąc a może być dużo dłużej oczekiwanie na dziecko i nie ma co się denerwować od razu .
 
Jesień lubię z jednego powodu😛
 

Załączniki

  • FB_IMG_1664102038657.jpg
    FB_IMG_1664102038657.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry