reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

pytanie do Sary bądź innych dziewcczyn, które kupiły termometr thermoflash :)
czy dalej jesteście zadowolone, nic się nie dzieje? pytam ponieważ chciałabym kupić i zastanawiam się właśnie nad thermoflash (boję się, że inne będą słabsze:( ) Bardzo proszę o opinie.
 
reklama
Kitki ja mam identyczne krzesełko jak to z linku twojego tylko inne kolory (czerwień + beż)
Ja jestem zadowolona. Lubie rzeczy praktyczne, 2w1.
Kupiłąm je ponieważ nie było bardzo drogie a z przeznaczeniem na dłużej. Jednak w kawalerce nie ma dużo miejsca i nie mogłam sobie pozwolić na krzesełko do karmienia, i stolik + krzesełko do rysowania. A to jest fajne, wkładasz krzesełko na stolik i zajmuje mniej miejsca. U nas stoi złożone (z braku miejsca) ale jak Gosia chce rysować to je rozkładam.
Co do jakości. Nie jest ona piorunująca. Te śrubki (plastikowe) trzeba co i raz podkręcać. Ale dużo u nas wytrzymało. Nic nie pękło a Gośka odwraca sobie stolik, kładzie na podłogę blat i skacze po nim:sorry2: Także jest wytrzymałe :-D:-D
Materiał z siedziska piorę często w 60 stopniach (po tłustych plamach) i ani nie wyblakł ani nie jest sprany, a wszystkie plamy mi jak na razie ładnie schodzą. :tak::tak:

Też początkowo chciałam kupić drewniane, ale trochę mnie wystraszył brak pasów i to że oparcia nie można regulować. A kupowałam je dla Gosi gdy miała 7-8 miesięcy.
Ze stolika korzystamy praktycznie codziennie.
 
Ostatnia edycja:
magdalenka a widzisz brak pasów zupełnie nie przeszkadza - dziecko siedzi bardzo stabilnie i Filip ani razu z niego nie wyszedł sam :) najpierw blat miał ciaśniej a potem odsunęliśmy trochę. Sadzaliśmy go już od 6 miesiąca na króciutko jak my jedliśmy obiad a on chrupki :))) no i wiadomo do karmienia też :)
a no i siedzenie z ceraty więc tylko wycieraliśmy :)
 
Ostatnia edycja:
carolin-polecam, mam thermoflash od grudnia i jest rewelacyjny.idealnie wskazuje 36,6 gdzie przy innych elektronicznych roznie to bywa.
 
Midnigh pytałaś o inspiracje pokoików ten co wstawiła Ivaz pochodzi z Leroy merlin chyba ze sie mylę i tam jest podobny,ale tam ogólnie jest sporo takich fajnych inspiracji.
A mnie bardzo podoba się poduszka kwiatek z tego pokoju co pokazała Ivaz ale nigdzie jej niema,kiedys była na allegro u jedenj babki ale juz dawno niema a ja bym takie chciała
 
Iśku no zobacz jaki Filip grzeczny, ja się kilka razy przekonałam że dobrze zrobiłam kupując krzesełko z pasami, bo Gosia bardzo często chciała z niego wyskoczyć, wierciła się, próbowała się dołem zsuwać.
Więc wtedy powtarzałam sobie, :jak dobrze, że siedzi przypięta pasami"
 
magdalenka rzeczywiście każde dziecko jest inne :))) miałam w planach dokupić pasy takie doczepiane ale okazało się ze nie trzeba :)))
 
u nas bez pasow nie dalo rady bo stawała w krzesełku i koniec. a jak przypielam to był ryk i koniec jedzenia. Juz od dawna je przy stoliku z ikei, na swoim krzeseleczku.
 
maniulka tu jest ta poduszeczka http://www.koloroweozdoby.otwarte24.pl/Poduszki a tu sa naklejki na ściane z laleczkami http://www.dzieciecakraina.com.pl/Dzieciecy_Pokoik-k5-0-3-default.html ja juz mam tak obcykane sklepy z dziecięcymi gadzetami ze mogę służyć jako informacja :-)
A sama szukam tego typu półeczki na książki http://www.vertbaudet.co.uk/bookshelf-white.htm?ProductId=705013448&FiltreCouleur=0019&t=6 jakby się którejs z was rzuciła w oczy to dajcie znać, ale chyba cos czuję ze zamówię po prostu u stolarza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry