reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Isku-ja placilam 15,99 zl za komplet puzzli a kupilam 2 komplety.Niezle ci sie trafilo;)Sa dobrze wyheblowane brzegi bez zadziorow i ogolnie dosc grube drewno.

Mam w planach teraz kilka zakupow dla siebie,ide pobuszowac w allegro :D
 
reklama
Miotlica aż zajrzałam na strone ikea zeby zobaczyć łóżko guliver, na pewno chcesz to łóżeczko??? wg mnie jest ono dla niemowlaków!!
Co do wklejki tak, to jest pokój Saszy tj Zuzi jej córeczki, a ja jestem częstym gościem na tym forum, z reszta sama nie bawem będę się radziła dziewczyn (jak juz będę miała co pokazać) bo one naprawdę potrafia fajnie doradzić, mają swietny gust, to są profesjonalistki od dobrego smaku.
Wiem o jakie półeczki ci chodzi, ale chyba jednak zdecyduje się na te co pokazałam już znalazłam dojście jak można je zdobyć. Jest taka firma która specjalizuję się w zakupach w Angli mozna u nich dosłownie wszystko zamówić a oni doliczą sobie jakąs prowizje i mi przyslą. Tylko pewnie dopiero w wakację ja zamówię teraz mam ważniejsze rzeczy do kupienia.
Pokoik Natalki też bedzie sliczny, ja bardzo lubię serię malm, nawet sobie sprowadziłam łóżko do sypialni białe z Niemiec bo w polskiej Ikea niestety juz nie sprzedaja białych


Ja też poproszę o link do forum, którym mówicie.
odnośnie łózka gullivera to nie zgodzę się, aby było tylko dla niemowlaków, oni mają z tej serii i dla niemowlaków i dla starszych
IKEA | Dzieci | Łóżka dla dzieci | GULLIVER | Rama łóżka z dnem z listew
 
isku - fajne te puzzle ale u mnie by sie walały, kupilam kiedyś takie dwuelementowe i wogole wzięcia nie mialy

iwona - :-D, ehh z tymi chłopami, dobrze,ze chociaż coś udało mu sie znaleźć w Next bo byłabyś niepocieszona.Fajne zakupy.

ivaz - ja kiedys tez nagminnie siedzialam na tamtym forum i na wizualizacji ale to było prawie 3 lata temu, dużo mi wtedy dziewczyny podpowiedziały.
 
Właśnie są gullivery niemowlęce i dla starszych dzieci. Mam zamiar ułożyć na dzień poduszki fajne na tym dłuższym boku i będzie taka mała sofka, a na noc wiadomo, normalnie pościel.

Ja też będę radzić się dziewczyn na tamtym forum, bo są super - a ja zwykle wiem, co mi się podoba, tylko mam kłopot z funkcjonalnym rozmieszczeniem mebli.

Ivaz, te półki na książeczki są świetne - trzymam kciuki, żeby Ci się udało - kiedy przeprowadzka? Pewnie o tym pisałaś, ale ja nieczęsto mam czas na forum. Na jaki kolor malujesz ściany u Zosi? Biały?
 

Załączniki

  • gulliver.JPG
    gulliver.JPG
    13,2 KB · Wyświetleń: 30
Miotlica super to łózko :tak:
Isku u nas tez sie puzzle walają mala nie bardzo ma na nie ochotę,my dostalismy drewniane w sklepie obuwniczym ale raczej takie zwyklaste

No to i ja musze popatrzeć na te forum,lobię oglądać rożne inspiracje:-)wprawdzie i tak zawsze robię po swojemu ale fajnie jest podpatrzeć innych z całego multum można cos wybrać ja np,bedę sugerować sie kolorystyka zaciągniętą z inspiracji leroy merlin
 
Miotlica Zosia ma sciany w odcieniu niebieskim takim pastelowym, a łózeczko bardzo mi się podoba, sama go jeszcze przemyślę, bo ta sofka jest zachęcająca.
Z reszta szukam takiego łóżka własnie do pokoju Oskara, z tymze w normalnych rozmiarach, bo jak przyjdą do niego znajomi to połozy poduchy na oparcie i jest sofa.
Maniulka ja wchodziłam na forum leroya, ale chyba na WM sa ładniejsze wnętrza, bardziej dopracowane i wyszukane, wiadomo ze nie wszystkie, w leroyu tez są rodzynki, ale jak ktoś lubi i ma firanki makarony, sciany z kamienia z castrormay, meble z księżniczkami, tryptyki z allegro itp., to nie ma po co tam wchodzic tj pokazywac swoich wnętrz bo dostanie zjebkę za kicz, tam jest trochę przegięcie w druga stronę, więc ostrzegam. :-). Ikea jeszcze jest do przełknięcia, ale BRW to juz obciach ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
maniulka regalik superowy, ciekawe czy jest w naszym jysku, chętnie go obejrzę.
oj na stonie www. jyska niestety go nie ma :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry