reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Iwona i najlepiej wygląda jak leży w poziomie, koszyki wiklinowe białe do niego tez mozna dokupić w sklepie na I.
Eve samo łózeczko jest OK, ale Iwona ma rację jak byś wszystko to co pokazałaś do niego dokupiła to zrobiłby się odpust, za kolorowo, zupełny miszmasz i oczopląs, mała by nie wypoczywała w takim chaosie, a pokoik ma jej służyc nie tylko do zabawy ale i wypoczynku, tam by było za duzo bodzców. Ja bym w ogóle pozostała przy samym łóżeczku z księżniczkami, a inne mebelki dokupiłabym jakies spokojne, raczej klasyczne, a dodatkami podkreśliłabym te księżniczki, jakims pudełkiem, może naklejką na scianie ale też bez przesady, księżniczka ma byc tu akcentem dekorującym a nie dominować w całym wnętrzu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
eve - fajne te księżniczki, kochana nie denerwuj się, powiem tylko krotko,ze o gustach się nie dyskutuje i kupisz takie, jakie Ci sie spodobają tylko dziewczyny po prostu stwierdziły,ze one wolalaby inne. Nie dziwię Ci się, ze chcesz wszystko w księżniczki skoro to teraz ulubiona bajka Twojej coreczki ale faktycznie lepiej sie trochę wstrzymac bo moze sie niebawem okazac,ze juz jej się nie podobają.
ja z kolei z zakupów ciuchowych mam/miałam faze ma granat, paski marynarskie i czerwien i dopiero teraz jak zerknelam na te wszystkie ciuszki na lato, ktore kupilam to sie spostrzeglam,ze chyba mi sie w głowie pokrecilo bo prawie tylko taka kolorystyka panuje w szafie młodej na lato.Po prostu jak sie coś spodoba to nie ma siły a potem sie człowiek po jakimś czasie ocknie i stwiedza,ze to chyba nie to co sie chciało.

ivaz- super ten regał, szukalam podobnego :) tylkotroche za gleboki, wole płytszy na jakis 32-34cm. mammut jest taki ale wzor mi sie nie podoba.

mi sie bardzo podobaja meble z ikei z serii Stuva. Zielen + róż+ biel. Ściany w pokoju mam zielone ale chce zrobić polowe zielonych polowe rozowych - pastelowo rozowych.
 
Ostatnia edycja:
Eve własnie pomyśl nad serią stuva z Ikea chyba powinny się ładnie zgrać z tym łózeczkiem, no i jest w czym wybrać
 
midnight na stronie ikea masz program do planowania mebelków stuva, z tego co widziłam to mozna na bank wybierac kolory szuflad i frontów w zależności od upodobania
 
Ja równiez zdecydowałam się na białe meble, dodatki i inne pierdety kolorowe za to wcale nie uważam że przy zestawie z księżniczkami byłoby za kolorowo itp.wystarczy ze cała reszta w koło bedzie spokojna np.białe sciany,Widziałm inspiracje takiego pokoju i wygladało to super,ten róż wcale nie daje jakos specjalnie po oczach,po za tym nasze dzieciaki maja dopiero 2 latka,koszyki wiklinowe sa sliczne do pokoju stylowego moim zdaniem za dorosłe a to ma się podobac dziecku,ma być fajnie dziecięco i kolorowo z łatwym dostępem do zabawek,oglądam sporo inspiracji ostatnio i przegieciem jest jak rodzice kitraja wszystkie kolorowe zabawki bo im do wystroju nie pasują :-D:-D:-Dnp.do półki z wiklinowymi koszyczkami.Mysle ze przyjdzie czas na romantykę:tak:
 
Maniuka czywiście ze pokoik dziecka może byc kolorowy, ale to nie znaczy za ma byc urządzony bez samku i wyczucia, tak jak pisałysmy owszem księżniczki tak, a juz w ogóle jesli dziecko lubi to ja nie widze w tym nic złego, ale nie w nadmiarze, one maja byc dodatkiem, deokracją, a nie przytłaczać swoim wszędobylstwem. To samo się tyczy innych gadzetów, lepiej mniej jak więcej bo od tych kolorów, duzych wzorów w nieduzym pomieszczeniu tylko rozgardziasz się robi cięzko nad tym zapanować, a jak juz dziecko rozrzuci troche zabawek to juz w ogóle burdel na kółkach, wiec z takim dodatkami raczej ostrożnie. Koszyczek wiklinowy tez w nadmiarze nie bedzie dobrym pomysłem, trzeba zachowac umiar i tyle bo estetyka, w jakiej maluch dorasta jest ta, ktora pozniej przeniesie na grunt wlasnego domu . Ja wolę zeby dziecko miało wszystko po segregowane w pudełkach niżby sterty zabawek lezało na podłodze, oczywiście te pudełka musza byc w zasięgu rączki.
Mozna zrobic pokój dziecięcy estetycznie, kolorowo i dziewczęco, i taka mała inspiracja pokoiku 2,5 letniej Zuzi w którym nie zabrakło laleczek ani księżnczek, wygladaja slicznie i nie dominują we wnętrzu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mam pytanie w imieniu kolezanki. Miała z Was któras podobne krzesełko?
NOWE KRZESEŁKO CARETERO PRIMUS 2010+GRATIS (1489754516) - Aukcje internetowe Allegro
nie dokladnie takie samo tylko chodzi o to zeby z niego mozna bylo zrobic poźniej stolik. Jesli tak to powiedzcie jak to sie sprawdzalo. Ona chce kupic cos takiego ale sie zastanawia czy ten stolik jest stabilny i czy rzeczywiscie z tego sie korzysta. Jesli nie to kupi takie tradycyjne babyono.
Z góry dzieki za opinie:-)
 
reklama
Kitki my mamy tego typu krzesełko tylko zwykłe drewniane bez pasów, od dawna już używane oddzielnie w pokoiku Filipa i on uwielbia ten stolik i krzesełko:tak:
 
Do góry