reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Agnesia pościel to fajny pomysł na prezent.Ja kiedyś kupiłam dla moich dziewczyn na prezent takie bajkowe pościele disneya i do dzisiaj je mają (wyglądają ja nowe) i Nicola dalej śpi w pościeli z kubusiem puchatkiem:)
 
Iwonka - fajny ten kobinezon zreszta te spodenki nexta tez, ale kobinezon fajowy a cena jeszcze lepsza:-)
Agniesia - mysle ze pościel jak najbardziej moze byc:tak:

Co to tych wylicyutowanych ubranek to ogolnie mi sie podobaja, pojedyncze sztuki nie, np. ja nie lubie zielonego wiec taka zielona bluzeczka od razu idzie do tesciowej, niech mala ja nosi jak ja nie widze:-) Agniesia nie dziwie sie ze kupujesz pojedynczo, zawsze masz co chcesz, mozna przemyslec kazdy ciuch, ja tez tak kiedys próbowałam ale nie ogarnialam tego, zanim wyszukam cos fajnego to albo Nadia wola albo pawel zabierze mi kompa i zamknie okno z aukcja. Poprostu tak jest szybciej i wygodniej. Jak robie zakupy ubraniowe dla siebie czy Nadii w sklepie to tez zazwyczaj 2-3 rzy do roku, wpadam i sie obkupuje od stóp do głow, nie mam czasu na czeste wypady na zakupt niestety. W tyg to praca, dom, porzadki i tak w kółko jednym słowem w tyg kierat a w weekend jest tyle ludzi w galeriach ze nie chce mi sie stac w kolejkach do przymierzalni:sorry:

Nadia dostałą wczoraj ta kolejke z Tomkiem co Wam pokazywalam, od godziny chodzi non stop, łeb mi peka, poza tym wczoraj z tomkiem spac poszla, wiec na razie sie podoba:-)
 
kiedyś na allegro widziałam fajny letni kombinezon dla chłopca a teraz nie mogę nic znaleźć, a był świetny :/

chrzestna Kuby pytała się co mu kupić na urodziny, a że nie miałam pomysłu to pomyślałam o pościeli Pościel świnka PEPPA PIG GEORGE Pirat Okazja Pepa (1462703910) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
którą i tak musiałabym kupić do dużego łóżka

wg mnie tez posciel to dobry pomysl. dla corki na urodziny od dziadkow zażyczyliśmy sobie posciel oraz kolderke, potrzebowalismy wieksza bo i łóżeczko na wieksze zmienilismy.
 
jak zobaczyłam ceny łóżek z ikea na allegro to nie wiedziałam czy mi się coś pomyliło czy ich porąbało ;|
SUPER REGULOWANE ŁOZKO +DNO+ MATERAC IKEA OSTATNIE (1427830348) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
więc chyba jednak nie kupimy łóżka z ikei, bo nie będę przepłacać, co innego różnica 20-30zł a 100-200, bo te które ja sobie upatrzyłam też są średnio po 450zł a w sklepie nie całe 300, a niestety do poznania po łóżko nie pojadę, jakoś mi nie po drodze ;|

tu jest większy wybór tych metalowych
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Midnight - super ubranka:-) ja to nie umiem nic upolowac, jakbym miala skompletowac garderobe Nadii z takich pojedynczych sztuk to efekt bylby taki ze dziecko biegałoby na golasa albo wciaz w tym samym:zawstydzona/y::zawstydzona/y: dobrze ze sa te full paki;-)
 
Do góry