reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Eve-ja bym chyba ogolnie hulajnogi nie kupowala.Wprawdzie smigaja fajnie nawet male dzieciaki jak stare,ale faktycznie pracuje tylko 1 strona ciala.Te rowerki laufrady fajne:)
 
reklama
ja właśnie wróciłam z międzynarodowego, niestety miałam malo czasu (tylko 20minut) bo Tomek do pracy, ale mam mam 3 tuniczki dla Gosi:tak::tak:
Tak jej się spodobały, że się teraz w nie stroi :-D:-D
 
hej

czasem, załuje ze juz nie mieszkam w Siedlach głównie ze wzgledu na dyskonty z odzieza uzywana.....


Wrócilam niedawno z Londynu, zrobiłam zapasy ubraniowe dla chłopców, ubrania podrozały, ale nadal mozna kupic w primarku ubrania dobrej jakosci za 1,5 funta, poza tym pierwszy raz odwiedzialam lumpiki z ubraniami dla dzieci, ceny jak w primarku wiec dalam sobie spokoj......W Westfield Centre ( podobno najwieksze centrum handlowe w Europie, ale Arkadia nasza zajmuje wiekszy obszar z tym ze ma o 30 sklepow mniej) udalo sie kupic cos i dla mnie...... najbardziej podobaja mi sie tam promocje tego u nas raczej nie ma..... kupujac jedna rzecz druga dostajesz gratis, albo dwie.....i jakos ich jest rownie dobra jak tej pierwszej a nie jakies szmaty.....

W nexcie odpuscilam sobie zakupy ceny niby nizsze niz na allegro co poniektorych ubran, ale jakosciowo mozna znalesc ubrania zblizone za polowe ceny w innych sklepach...... i rownie fajnych, zreszta moje chlopaki bardzo eksplatuja ubranka...
 
Ostatnia edycja:
Myfa a mogłabyś wrzucić kilka fotek ubranek dla młodszego synka? zwłaszcza z primarku, bo chciałabym wysłać swojego m po zakupy na primark ale chce mu pokazać co ma kupić, bo jak zdam się na jego gust to być może moje dziecko nei będzie miało w czym chodzić :D

kupiłam młodemu farby do malowania palcami ze stempelkami i chyba są jakieś przeterminowane, jeden kolor jest normalny, a reszta jak galareta nie da się nimi za bardzo malować :/ dobrze, że wzięłam małe opakowanie na próbę :/
 
Ostatnia edycja:
agniesia w primarku sa sliczne koszule, ja wzielam tylko jedna bo bede miala je po synku szwagra jak wyrosnie , wiec nie bralam ich, koszula zapinana na zamek tez byla super bawelniana z kapturem....po 5-6 funtow np taka w szaro rozowe pasy bardzo fajna byla...koszulki na krotki rekawek w sumie wszytskie fajne sa te za 1,5 funta, dresy od zawsze biore te firmy rebeel po 3 funty byly ( czarne, szare) nie do zdarcia :-) spodnie dresowe te kolorowe wzielam bez bluz bo male byly, bluza z zaba czerwona jest z lumpka ale podobna byla w primarku, spodni bylo sporo ale wzielam typowe na pozna wiosne za 6 funtow , byla juz tez kolekcja letnia krotkie spodenki dwupak bawelniane i pojedynczo takie dresowe spodenki fajne z szeroka guma......
bluzka z panem gabka jest z innego sklepu word sports jakos tak przceniona tez byla o 70%
 

Załączniki

  • DSC05686.jpg
    DSC05686.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC05687.jpg
    DSC05687.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC05688.jpg
    DSC05688.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC05689.jpg
    DSC05689.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC05690.jpg
    DSC05690.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC05691.jpg
    DSC05691.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC05692.jpg
    DSC05692.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC05693.jpg
    DSC05693.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 39
dzięki, ja też bardzo lubię te spodnie dresowe, co masz czarne i szare, bardzo fajne zakupy, muszę wysłać m na primark i do asdy :)
 
reklama
Do góry