reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Załączniki

  • 21_50 next.jpg
    21_50 next.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 27
  • 31kittyipeppa.jpg
    31kittyipeppa.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 25
  • kaszkiet10 h&m.jpg
    kaszkiet10 h&m.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
reklama
midnight też mam te krótkie spodenki,śliczne są,super będą wyglądały do tego kaszkietu. Ta bluzeczka ma 30 cm tylko ze ona na końcu ma taki jakby przyszyty malutki ściągacz i rękawek może być dłuższy i fajnie będzie to wyglądać.Ale i tak kupiłam ostatnią 98 dla ivaz.Ta sprzedawczyni powiedziała że ma być dostawa tych ubranek i jak była dostawa ostatnio chlopięcych to od razu były przecenione bo to z zimowej jesienno-kolekcji.Więc pewnie dziewczęce też będą dalej przecenione.Są jeszcze bardzo podobne bluzeczki tylko nie mają na dole tego sznureczka(sa takie proste) i u góry mają jakiś guziczek i z tamtych jest rozmiar 98, też bardzo ładne.Jak coś będziesz chciała to daj znać.
 
Ostatnia edycja:
iwonka-dziekuje za informacje, spokojnie poczekam, moze jeszcze przyjda te bluzeczki, jak bedziesz w tym sklepie i je spotkasz to prosze pamietaj o mnie :)

dzis przyszedl termometr,ktory zamowilam.jest bardzo dokladny polecam
sara - czy programwalas jakos ten termometr?czy tylko wlozylas baterie i voila?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny będe mogła jechac do tego sklepu dopiero w poniedziałek, zrobię wam zdjęcie tej drugiej bluzeczki bo ona jest bardzo ,bardzo podobna,sama zastanawiałam sie którą lepiej kupić, wyślę wam sms-em i jak będziecie chciały to kupię.
 
Iwona,Midnight-ale super ciuszki kupilyscie!

Midnight-Wlozylam baterie,cos tam zgodnie z instrukcja nacisnelam i dziala:)Takze nie przejmuj sie skomplikowanym opisem programowania:)
 
Eve mam zapisany twój nr ale nie wiem czy nie pomyliłam jednej cyfry bo jak kiedyś w pobierowie dzwoniłam to dodzwoniłam się do kogoś innego , wyślij mi lepiej jeszcze raz:) Te bluzeczki są przecenione o 50% i akurat ta ze zlotą myszką kosztowała coś ok 27 zł a inne są też po 22 zł. Było tam sporo fajnych rzeczy ale część nawet po przecenie dość droga.Zrobie ci telefonem zdjęcia kilku ubranek (jak bede w sklepie) i wyślę to powiesz co chcesz.
 
reklama
Do góry