reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

midnight świetny ten namiot co pokazałaś, też musimy kupić taki na lato do ogrodu, a trampolina świetna sprawa, tylko ciekawe czy takie 2 letnie dziecko nie będzie za małe? muszę pooglądać jakie są

byłam wczoraj na zakupach, niestety Kubie nic nie kupiłam, bo w H&M i Cubusie nic mi się nie podobało tym razem, a na jagiellońską nie dotarłam :/ takie to zakupy z facetami, dobrze, że sobie chociaż coś kupiłam ;p
 
reklama
agniesia - 2latek spokojnie da radę, moja znajoma kupila na jesieni dla chłopca 1,5 miesiaca młodszego od mojej małej i mowiła,ze to naprawde świetny zakup bo młody codziennie na niej szalał, kupiła na allegro jakąs niemiecką za ponad 700 zł. na wiosnę jak bede robic zakupy to podpytam od kogo kupiła i jaką.
 
Dziewczyny, mam do Was prośbę o radę. Moja znajoma leci w lutym do Anglii i będzie w sieci sklepów primark, pytała co bym chciała, aby nam kupiła i tak się zastanawiam, czy ceny angielskie są lepsze niż te na allegro, czy raczej nie warto robić sobie zamieszania? a jesli warto w Anglii kupić to co byście poleciły? (pajace odpadają, bo moja je w 3 sekundy zdejmuje) :)
 
carolin, mi znajoma też będzie robić zakupy w Anglii, ale poprosiłam ją głównie o sklep next. Poprostu za strony będę sobie wybierać co mi odpowiada (głównie to o lecie myślę) i ona mi to kupi.
 
carolin ja z primarku odradzam bieliznę, a szczególnie body, piżamki są takie średnie, nam wystarczają, używamy już długi czas i nie wyglądają najgorzej, ubranka tez zależy jak się trafi, mam dresy które się szybko zmechaciły, ale mam też sporo rzeczy które jakościowo są dość dobre, ceny tam są naprawdę niskie, bluzeczki od 3funtów, spodnie od 5, tylko rozmiary mają pomieszane, bo niektóre rzeczy na 86 są już dawno za małe na Kubę a niektóre wciąż ok, piżamki są mega wielkie :D mamy piżamkę 18-24(86) i za rok chyba będzie dopiero dobra ;]
 
carolin ja z primarku odradzam bieliznę, a szczególnie body, piżamki są takie średnie, nam wystarczają, używamy już długi czas i nie wyglądają najgorzej, ubranka tez zależy jak się trafi, mam dresy które się szybko zmechaciły, ale mam też sporo rzeczy które jakościowo są dość dobre, ceny tam są naprawdę niskie, bluzeczki od 3funtów, spodnie od 5, tylko rozmiary mają pomieszane, bo niektóre rzeczy na 86 są już dawno za małe na Kubę a niektóre wciąż ok, piżamki są mega wielkie :D mamy piżamkę 18-24(86) i za rok chyba będzie dopiero dobra ;]

jak moja córeczka była malutka to dostała z primarka zestaw 7 bodziaków, można powiedzieć że rosły razem z nią, jakościowo nie były rewelacyjne, dlatego teraz o bodziaki raczej nie poproszę, ale zastanawiałam się własnie nad piżamkami, takim oddzielnie spodnie oddzielnie góra, wsztstkie te pizamki sa takie wielkie?
 
ja mam takie zwykłe bawełniane w 2paku były i one są duże, Kuba teraz śpi w rozmiarze 12-18, mimo, że dawno ubrania w tym rozmiarze są małe, mają tam podobno fajne flanelowe piżamki, ale ich nigdy nie kupowałam, u nas i tak ciepło, to nie widziałam potrzeby ;]
 
ja w primarku w madrycie kupowałam w maju dla synka ubranka typu dżinsy, bluzy, bluzeczki bawełniane, krótkie spodenki - naprawdę super. ale nie z logiem "primark" tylko były tak na sklepie również rzeczy właśnie np. firmy Early Days - z tego brałam za naprawdę śmieszne pieniądze
dzinsy, czy spodenki za 3-4 euro
 
reklama
no my właśnie wszystkie ciuszki z primarku mamy early days ;]

chcę kupić Kubie buty na wiosnę, ale nie wiem jaki rozmiar, teraz ma 24 i ma w nich jeszcze trochę miejsca, ale do wiosny noga chyba mu urośnie i nie wiem czy nie wziąć 25 ;|
 
Ostatnia edycja:
Do góry