reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Wczorajsze zakupy.
 

Załączniki

  • DSC08110.jpg
    DSC08110.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC08108.jpg
    DSC08108.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 48
  • DSC08103.jpg
    DSC08103.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC08106.jpg
    DSC08106.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC08105.jpg
    DSC08105.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do tych spodenek i bluzeczki ze złotą myszką minnie jest jeszcze taki krótki płaszczyk -grzybek wiosenny na polarku ale nie kupilam bo trochę mi szkoda ,przed przeceną kosztował 160 zł czyli teraz 80 zł.
 
Iwona ja równiez po zakupach:-)kupiłam tuniczkę,bluzeczkę i sukienke twoje zakupy bomba ale tych spodenek nie widziałm pewnie dla tego ze to większy rozmiar ja patrzałam tam gdzie 80-86:tak:płaszczyk super tez miałam na niego chrapke ale był od 92 więc nie wiem czy nam to zimą wypadnie czy latem,podobały mi się tez te bezrękawniki:-)
Midnight mówisz na roczek :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Maniulka te spodenki były chyba od rozmiaru 98 ,a ta kurteczka to wiosenno-jesienna więc na wiosnę można podwinąć rękawek.Tak sie cały czas zastanawiam nad tą kurtką,pewnie jak zdecyduje sie kupić to jej nie będzie.Te bezrękawniki też mi się bardzo podobały i były takie fajne miękkie.Wstaw zdjęcia swoich zakupów.
 
Iwona gdzie takie cudenka kupilas???? Śliczne:tak: ja ostatnio bylam w h&M ale kupilam malej tylko rurki i 2 tuniki ale nic specjalnego - kupilam bo ojciec dal kase i kazal cos kupic ale jakos specjalnie to mi sie nie podobalo
 
Iwona cudności, a czy można by cie prosic lub którąs mieszkanek Szczecina, która się tam wybiera o zakup tej sukieneczki/tuniczki i kompletu spodenek z bluzeczka z ta złota myszką, najlepiej rozm 92 a jak nie bedzie to moze byc 98 najwyzej poczeka.
 
reklama
ivaz mogę ci kupić.Wyśli mi jeszcze raz swój nr tel (bo kiedyś nie zapisalam)to zadzwonię jak będe w sklepie i jak coś to zrobię jeszcze zdjęcia telefonem i ci wyślę.
 
Do góry