reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
świetne zakupy!
iwona-zestaw boski, dla mnie idealny :) kolorystycznie oczywiście, mala ma ciemna urodę i w błękitach wygląda blado jakoś ale ten wpleciony zołty ociepla komplet.
ivaz - super wyszuakałas tuniczke,z linku ostatniego podobają mi sie te tuniczki w kratke rózowa i siwa a ten kremowy sweterek z wyszywanymi kwiatkami cudny.

ja na wyprzedazy kupiłam takie same spodenki co iwona - swietne sa, prócz tego taka tuniczkę H&M HELLO KITTY BLUZA TUNIKA 98/104 OKAZJA! (1372472604) - Aukcje internetowe Allegro zdecydowanie ładniej wygląda w rzeczywistości.kolor zywy a material miękki, bardzo milutki w dotyku.


mam pytanie na lato kupujecie 92 czy 98? My powoli wchodzimy w 92 ale jak długo sie w tym rozmiarze utrzymamy, nie wiem.mysle,ze 92 na lato a 98 na jesien, moze sie myle?
 
Ostatnia edycja:
Midnight jeśli teraz wchodzicie w 92 to zakładasz że mała ci w nim da rade do lata?????
Ja daję pół roku, zobacz, że nawet producent często pisze rozm. 92 1,5-2 lata; 98 - 2-3lata;
My już teraz niektóre ciuszki to nosimy 2-3 lata i szczerze nie widać żeby były za duże; ale 92 są oki, choć body 92 sa takie ...... na styk:confused::confused: zdecydowanie wolę body 98.
Ja myślę że 92 starczy ci do wiosny włącznie, a na lato lepiej kupować już 98.
 
Tylko że te spodnie są duze .Marysia nosi ubrania na 92 a te spodnie są za długie,myślę że na wiosnę będą w sam raz.Tylko nie wiem jakie by były jak dziecko jest bez pieluchy bo wtedy jednak wyżej sie podciągają.
 
Ja jesli chodzi o lato to sama nie wiem czy rozmiar 92 czy 98.Teraz nosimy 92,ale w 86 tez wchodzi.Musze tylko patrzec na obwody brzuszka bo ona ma spory i wiele ubran szybko robi sie za ciasnych mimo ze na dlugosc dobre.

Od jednej z przyjaciolek Juli dostala ksiazeczke z serii:

Krówka Łatka, Żyrafa Tunia, Dorotka... i Przy (1373659062) - Aukcje internetowe Allegro

Mamy "zyrafa tunia...".Fajne sa.Grube foliowane kartki a niektore wyrazy zastapione obrazkami zeniby wspolnie czytamy.I jest 1 duzy obrazek oraz male obrazki (male fragmenty duzego obrazka) opisane a wiec mozna wyszukiwac te male obrazki na tym duzym obrazku,cos jak w grze granny "lotto".

Iwona-jak dobrze ze sie pjawilas,bo juz myslalam ze bede pisac sama ze soba,wszystkie mamy poznikaly w Swiatecznych przygotowaniach pewnie;)
 
Zosia na raie chodzi przede wszystkim w rozm 86 teraz ten rozmiar jest w sam raz, 92 jest jednak troszkę przyduże, a najbardziej spodnie, ale kupuje jej ciuszki w rozm 92 z myślą o przedszkolu.
 
magdalenka- my głównie mamy typowe 86 ale niektóre 92 juz tez sa dobre a 1,5 gdy miala na koniec wrzesnia to miala cos pomiedzy 80-86.wiadomo, teraz juz coraz wolniej dzieci rosna.
 
Jasiek ostatnio podrósł sporo i musiałam już powynosić trochę rzeczy, w tej chwili już mało co w rozmiarze 86 na naiego wchodzi, 90% ma w rozm. 92, chociaż niektóre 92 sa też na niego za duże.
 
Nadia nosi w wiekszosci 98, czasem jeszcze w jakies 92 tez sie zmiesci, a body to mamy same z carters`a na 24 m-ce bo te na 18 to takie naciagniete mocno juz są
 
reklama
My np body mamy też na 92 czy na 24 miesiące,jednak spodnie z H&M są dośc długie,H&M ma duze ubrania.
Sara ja o ubraniach mogę pisać(kupować) że nawet święta mnie w całosci nie pochłoną:))
 
Do góry