reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Zośka w body carters'a to jeszcze spokojnie się 12M mieści, ale z innych firm to 86 sa dobre, w 92 się topi.Spodnie 86 są akurat, mamy 2 pary 92 ale to pumpki więc nawet jak są przyduże to tego nie widać, dlatego lubię ten fason spodni bo na długo starczają.
 
body z Cartersa też tylko na 24m, 18 nie zapnę w kroku, ale spodnie z H&M na 92 są za szerokie i za długie ;] z innych firm 92 są ok, na 98 też kilka rzeczy się znajdzie jakieś body, bluzy ;]

edit. właśnie przymierzyłam Kubie te spodnie z H&M na 92 i są ok :D za długo w szafie wisiały, ale za to teraz są jak znalazł :) nawet metkę jeszcze mają ;p
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieje ze ta brazowa spodniczka ktora zamowilam na stroj swiateczny zdazy dosjsc do max.czwartku.Chyba zdecyduje sie na polaczenie braz+zolty/ecru,tak cieplo to wyglada.Jeszcze rozwazam biel_braz i biel+blekit-oba ladne ale dosc chlodne a Juli jest blada.Aczkolwiek od razu przy buzi mialaby to czekoladowe bolerko wiec cieply kolor.

Zapomnialam powiedziec ze ten wozek dla lalek ktory zamawialam hen hen temu (taki trojkolowy mamas & papas) jest rewelacyjny,bo mialam zdac relacje jak sie sprawuje.Mala manewruje nim doskonale (a wozek nie ma skretnego kola przedniego),jest leciutki i ma piankowe kola-sunie nam po panelach i parkiecie bezszelestnie i nie rysuje podlogi,co pewnie robil tez wozeczek z plastikowymi kolkami.No i widze ze jej wygodniej,tamten juz byl za niski,ten jest wyzszy i ma jednolita raczke wiec lepszy jest nacisk niz 2 osobne raczki.Ja osobiscie tez preferuje w prowadzeniu 1 raczke jak mam np w inglesinie espresso niz 2 osobne jak np mam w cybexie.Na cybexie za to moge torby z zakupami wieszac i wygladam jak...choinka;)
Takze ten trojkolowiec dla lalek M&P to byl chyba najlepszy zakup z tych z ostatniego miesiaca:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Saro to ja ci powiem ze ja mam dla Zochy trójkołowca i tez uważam ze to swietny zakup, wg mnie zaden wóżek 4-kołowy tak dobrze nie manewruje, mnie sie go prowadziło jednym palcem, a wózek jest ogromny, nawet teraz Zoska w kombinezonie i w spiworze ma full miejsca i wcale sie nie czuje ze w wózku jest tak duże dziecko bo wózek płynie nawet po największym sniegu. WIęc wcale się nie dziwię ze Julitce się go dobrze prowadzi, gdybym miała teraz kupować wózek dla dziecka to tylko trójkołowy, ale dobrej i sprawdzonej marki bo te tańsze sa mało stabilne i źle wywarzone. Niestety musze się go pozbyć bo już bardzo rzadko z niego korzystamy, ale widze ze na allegro sie swietnie teraz sprzedają może z 500zł uda sie za niego wyciągnąć.
 
dziewczyny chcę kupić młodemu bluzę GAP ale nową i nie wiem czy wziąć na 3 czy na 4 latka, bo używaną kupowałam na 3 i teraz nie wiem, bo używane to zawsze trochę mniejsze, sprane, na 4 latka myślicie będzie bardzo duża?
 
Agniesia a czemu uważasz że jak używana to trochę mniejsza .... ja bym powiedziała że ewentualnie większa bo powyciągana.

Jeśli ta na 3 latka była dobra to i teraz na 3 latka kup, na 4 lata to rozmiar jaki 112 albo 116, nie za duży jednak??
 
agnesia ja myślę że na 3 lata.Gap ma małe ubrania i tzreba brać rozmiar wieksze ale wyjątkiem sa bluzy ,które są spore.A ta co masz na 3 lata jest dobra czy przyduża?
 
reklama
Do góry