reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Agniesiu ja wiem, ja bym raczej obstawiała że powyciągane, często w lumpku jak chodzę są ubranka takie sflaczałe i powyciągane.


Ale jeśli masz teraz bluzę na 3 latka to i teraz kup ten rozmiar:tak::tak:
 
magdalenka - sama chyba kupię dla Ady takie są śliczne. Bo ja jej nasze daję, ona nie chce jeść plastikami, widzi, że my mamy inne, a te z linka to takie "dorosłe" są.
 
Ja też jej daję nasze, ale jednak sa za długie w manewrowaniu talerz-buzia. :tak::tak:

Bardzo mi się podobają.
A gerlach to porządna firma. Nawet za 20 lat będzie pamiątka, że Małgosia jadła takimi sztućcami bo się nie zniszczą:tak:

Ja mam sztućce gerlacha - rodzice kupili gdy się pobrali, ja ich teraz używam na codzień (bo mam je po tacie) i wcale nie widać, że przez te 23 lata były używane,:tak::tak::tak::tak::tak:
 
magdalenka-sztucce extra!

Przyszla ta brazowa spodniczka dla Juli,swietna jest,elegancka i na podszewce.Jest to ciemny braz a marka Matalan bo ktoras z was pytala.

Nic wiecej nie pisze bo spadam robic kolacje
 
reklama
My mamy takie sztućce, te z pieskami Zośka dostała od kogoś na chrzciny, ale na razie bałam sie je Zosi dac, bo są tak ostre ze chyba ktoś przesadził, to są sztuśce dla dzieci, widelec ma ta ostre czubki normalnie jak igły, albo nam się takie trafiły, ja ogólnie nie polecam. A duża łyżka to tak naprawdę mała, płaska dla mnie do doopy, do zupy się nie nadaję, szkoda pieniedzy.
 
Do góry