reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

dla mnie ciuszki tej sprzedającej ewaed to takie bazarowe, badziewiasto nawet wyglądają.
Jeszcze raz link do fajnych zabawek i materiałów plastycznych dla dzieciaków mam nadziej ze tym razem się otworzy www.mo****mbino.pl
nie wiem dlaczego nie chce się otwierać, ale wystaczy w google wpisac moje bambino i wyskoczy link
Dziewczyny fajne zakupy
 
reklama
Szzczerze mowiac nie chodze po bazarach i sklepach chinskich,nie wiem co tam sprzedaja ale domyslam sie ze cena mowi swoje:-D
Nie moge sie zdecydowac czy do brazowego bolerka i spodniczki zalozyc mlodej bluzeczke i rajstopki w kolorze ecru,blekicie,bieli czy rozu,jak przyjdzie ta spodniczka,skomponuje zestawy i sfotografuje:tak:
 
saro, ja bym postawiła na biel, super elegancko :) Gdyby jednak małej juli było zbyt "zimno" w tej kolorystyce to zastąpiłabym różem. A dla mojej na pewno biel lub pastelowy zółty.
 
Byłam w H&M i faktycznie są przeceny.Oczywiście kupiłam tylko dla Marysi bo te rzeczy są najfajniejsze.Kupiłam śliczne różowe krótkie spodenki(zimowe) ,już ostatnio mi sie podobały ale miałam właśnie nadzeję że będa przecenione .O takie H&M SPODENKI ELEGANCKIE DO LEGGINSÓW 104 ROZM (1364817395) - Aukcje internetowe Allegro sa dużo ładniejsze niż na zdjeciach na tej aukcji.Były przecenione z 60 na 30 zł.
Kupiłam takie różowe spodnie za 20 zł http://allegro.pl/nowe-spodnie-serduszka-h-m-r-92-najtaniej-i1349445508.html.I jeszcze takie za 40 zł http://allegro.pl/spodnie-jeans-hello-kitty-h-m-104-i1366044984.html Wszystkie spodnie są większe i będą dobre na wiosnę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry